Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу поділитися своїм методом приготування та досвідом застосування мазі на основі оцтової есенції.

Готую мазь на внутрішньому свинячому жирі, який купую на ринку. Вдома ріжу його шматочками і перетоплюю (не підсмажую!) в чавунному казанчику. Потім кладу на дно півлітрової банки цілими 2 сирих, не дуже великих, свіжих курячих яйця і заливаю їх, щоб покрило, оцтовою есенцією. Наповнюю банку доверху захололим перетопленим жиром, закриваю капроновою кришкою і залишаю на 4 дні в темному місці при кімнатній температурі. Після цього потихеньку, доки не розчиниться яєчна плівка, перемішую все до однорідного стану. Зберігаю готову мазь у шафі, щоб на неї не потрапляли сонячні промені. В холодильнику зберігати її не бажано.

За допомогою цієї мазі моя мама позбулася пахової грижі. Вона змащувала маззю грижу з обох боків і незабаром у цьому місці лише дві маленькі ґульки залишилися.

Свого часу, після видалення апендициту, в мене утворилися післяопераційні спайки. Почала кілька разів на день обробляти їх маззю і вони розсмокталися. Остеохондроз, грижа, тромбофлебіт, біль у попереку, суглобовий та м’язовий біль перестають турбувати, якщо кілька разів на день ретельно втирати мазь потроху (ні в якому разі не накладати товстим шаром!), масажуючи, в болісні місця. Після втирання накривати їх клейонкою і тепло укутувати. Тривалість лікування, залежно від захворювання, різна, головне — терпеливо лікуватися і щиро вірити в успіх. На одязі слідів від мазі не залишається, вона добре всмоктується шкірою, а запах оцту вивітрюється через кілька хвилин після втирання. Тампони з маззю ставити не можна.

Коли моя донька захворіла на грип, я її розтирала двічі-тричі на день цим цілющим засобом від плечей до п’ят, обробляючи кожен пальчик рук і ніг, і буквально за кілька днів усі симптоми захворювання минули.

Я навіть мозолю вивела маззю. Обклеювала болісне утворення по кругу лейкопластирем і накладала в центр мозолі трохи мазі. Прикривала зверху клейонкою і зав’язувала бинтом. Робила компрес на ніч, а вранці знімала. Кожних 2-3 дні парила ноги і зчищала мозолю. Робила так до повного її зникнення.

Якщо при нанесенні мазі на тіло турбує печія, треба додати в мазь 1-2 ч.л. перетопленого свинячого жиру і ще раз її перемішати. Думаю, що цією маззю навіть дітей можна лікувати, просто готувати її з меншою кількістю есенції і з більшою — жиру.

Із повагою — Олена Григорівна Сербіна, Миколаївська обл.