Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу і я поділитися з добрими людьми своїми знан­нями.

Хлібосольний господар, коли ви зайдете до нього в дім, зазвичай запросить вас до столу, нагодує й наллє чарочку-другу для апетиту. Звичайно, одна-дві чарки спиртного, випиті з нагоди якоїсь урочистості, не зашкодять і не зроблять алкоголіком, та, на жаль, деякі люди, випивши чарку, на цьому не зупиняються, продовжують далі вживати в необмеженій кількості алкоголь, вир пияцтва поступово їх затягує і вирватися потім із нього вони не в змозі. Незабаром зловживання алкоголем призводить до інтоксикації мозку, зменшення його розміру й інших невідворотних наслідків. Ось і виходить, що, згідно зі статистичними даними, щорічно в світі від алкоголізму помирає близько мільйона людей.

Багато хто скаже, що горілка має високу енергетичну активність. Так, це правда, та, на жаль, алкоголь практично не має у своєму складі білка, такого необхідного нашому організму. Як наслідок, постійний його дефіцит через уживання спиртного відновлюється за рахунок руйнування організмом власних білків, що врешті-решт призводить до дистрофічних змін в усіх життєво важливих органах і тканинах. Також спиртне знижує вміст у людському організмі калію, магнію, фосфору й інших мінеральних речовин, необхідних для нормальної роботи всіх наших органів та систем.

Алкоголізм — тяжке захворювання, та все-таки його можна здолати. Допоможе в цьому копитняк європейський. Вилікувати п’яницю цією багаторічною рослиною можна навіть без його відома. Також уживання препаратів, приготовлених на основі копитняка, сприяє оздоровленню нервової системи й печінки.

Дуже добре залити в емальованому посуді склянкою холодної води 1 ст.л. подрібненого коріння рослини, довести до кипіння, прокип’ятити 10-15 хвилин під кришкою на дуже слабкому вогні, процідити, розділити відвар на 2 рівні порції й пити по одній двічі на день за годину до їди. Можна додавати його тому, хто зловживає спиртним, у будь-які вживані ним страви та напої. Щодня готувати свіжий. Незабаром у п’яниці виникне чітка відраза до спиртного. Непогано 1 ст.л. подрібненого коріння копитняка залити склянкою окропу, настояти, укутавши, 15-20 хвилин, процідити й підливати настій потроху алкоголікові в їжу та напої.

Із повагою — Лілія Володимирівна Кононенко, Харківська обл.