Здрастуй, «Бабушка»!

Ніскільки не сумніваюся, що за допомогою методів народної медицини можна здолати будь-яку недугу. Кілька дієвих рецептів лікування хочу запропонувати.

Якщо 3-4 рази на день протягом 4-5 днів з’їдати по 1 ст.л. вишневого варення, можна надовго розпрощатися зі стоматитом.

Розсмоктуванню доброякісних пухлин, приборканню невралгії й загоєнню забиття сприяє такий засіб. Треба зі старої речі з натуральної шерсті вирізати шматочки такого розміру, щоб вони перекривали болісне місце, витримати їх півгодини в сольовому розчині (1 ст.л. солі розчинити в склянці гарячої води), потім віджати майже насухо й прикласти на 2-3 години у вигляді компресу до проблемного місця. Достатньо кількох таких компресів, щоб забути про згадані вище проблеми.

Чиряки, фурункули визріють і прорвуть, якщо зварити ввечері з кислою капустою шматочок старого сала разом зі шкіркою, потім шкірку зняти, зафіксувати бинтом на проблемному місці й залишити на ніч. За необхідності процедуру можна повторити.

Щоб позбутися п’яткових шпор, потрібно свіжу траву повитиці загорнути в бинт, покласти у взуття під п’яту й ходити так, замінюючи 1-2 рази на день на свіжу повитицю

Аритмія припинить мучити, якщо залити склянкою холодної води 2 ч.л. подрібненої трави сону розкритого, настояти 12 годин, процідити й пити по 1/4 склянки настою 3-4 рази на день.

Тим, хто страждає від коліту, раджу залити водою на 10-15 хвилин 600 г чорносливу без кісточок і 300 г кураги, потім пропустити їх через м’ясорубку, ретельно перемішати в скляному посуді з 250 г трохи підігрітого на водяній бані меду, 50 г перетертої сухою до порошку травою сени і вживати суміш по 1 ч.л. до закінчення на ніч, безпосередньо перед сном. Зберігати цілющий засіб у холодильнику.

При болю в попереку й колінних суглобах потрібно зрізати ножем із 40 зелених волоських горіхів зелену шкірку, розбити серцевину молотком і помістити все в літрову банку. Додати 6 штук подрібнених зелених каштанів із навколоплідниками, залити доверху горілкою, витримати 2 тижні в темному місці при кімнатній температурі, процідити й кілька разів на день розтирати настоянкою болісні місця. Курс лікування — 2-3 тижні.

Із повагою — Анатолій Йосипович Хірілов, Донецька обл.