Здрастуй, «Бабушка»!

Оскільки у багатьох людей немає можливості купувати дорогі медикаменти, періодично допомагаю їм випробуваними народними методами лікування.

Якщо щодня протягом 2 тижнів пити замість води й інших напоїв насичений відвар гілочок вишні, можна позбутися пародонтозу.

При зміщенні меніска потрібно розчинити в медичному спирті таку саму кількість за об’ємом натурального меду й зробити ввечері із заздалегідь підігрітим на водяній бані розчином на проблемне коліно компрес. Не знімати його до ранку. Робити такі компреси щодня протягом 1-1,5 місяці.

Із жовчнокам’яною хворобою на початковій стадії впорається кріп. Потрібно 2 ст.л. насіння рослини залити в емальованому посуді двома склянками води, довести до кипіння, проварити 20 хвилин на слабкому вогні, витримати до охолодження, процідити, макуху віджати й пити по 0,5 склянки відвару тричі на день за 15 хвилин до їди. Курс лікування — 1 місяць, після десятиденної перерви повторити.

Зупинити розвиток вітиліго допоможе ряска. Її треба висушити, перетерти до порошку, перемішати порівну за об’ємом із натуральним медом, наробити з суміші пігулок вагою по 1-2 г і вживати по пігулці тричі на день перед їдою протягом 2-3 тижнів. Проводити такі лікувальні курси 3-4 рази на рік.

Із повагою — Зінаїда Василівна Московка, Чернігівська обл.