Здрастуй, «Бабушка»!

Рецепти, які пропоную, здаються незвичайними, але дієвість цих засобів доведена не раз, так що раджу мати їх на увазі.

Лупи позбавить лобода цільнолисткова. Рослину заготовляють у сухі дні червня-липня, ретельно висушують на горищі, потім подрібнюють траву в ступці і перемішують із топленим домашнім вершковим маслом до однорідного стану. Отриманою маззю намащують голову, зав’язують її хусткою і ходять так цілий день. Увечері кілька разів миють голову теплою водою, трохи намилюючи волосся темним господарським милом. Проводять процедуру 1 раз на день. Через 5-7 днів лупа повністю перестане з’являтися.

Тіло очиститься від сухої екземи, якщо двічі на день змащувати проблемні місця рідиною, отриманою при сухій перегонці через перегінний апарат деревини липи.

Тим, хто страждає від шпори, раджу перетерти ввечері до порошку 100 г сухої трави чебрецю, ретельно перемішати її з 50 мл яблучного оцту, нанести суміш на вовняну тканину, зафіксувати її бинтом на болісному місці й спати так до ранку. Щоб забути про шпору, досить зробити такі компреси 3 вечори поспіль.

Для усунення бешихового запалення потрібно вранці, до сходу сонця, присипати проблемне місце якісною, перетертою до порошку, крейдою, прикрити зверху чистою червоною вовняною тканиною і зафіксувати бинтом. Наступного ранок процедуру повторити. Через кілька днів від бешихи й сліду не залишиться. Іноді вона зникає, якщо 3 дні нічого не їсти й не пити.

Якщо змащувати щодня проблемні вени жовчю цапа, одночасно вживаючи її по 0,18 г, досить швидко можна впоратися з тромбофлебітом.

При облисінні (алопеція) потрібно камінь, вилучений із жовчного міхура бика, добре перетерти з невеликою кількістю натурального вина й ретельно втерти приготовлений засіб у шкіру голови. Виконувати процедуру 3-4 рази на день кілька днів поспіль. Незабаром волосяний покрив у місці облисіння відновиться.
Із повагою — Наталія Григорівна Мороз, Полтавська обл.