Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу ознайомити всіх із цілющими властивостями чайного гриба.

Це не один організм, а ціла група. Найчастіше чайним грибом називають симбіоз одного з видів дріжджових грибків із бактеріями. Перші чайні гриби з’явилися самі по собі на забутому кимось солодкому чаї. Люди спробували напій, оцінили його кислуватий освіжаючий смак, а потім, дізнавшись про його користь, стали культивувати гриби спеціально.

Десь років тридцять тому настій чайного гриба майже в кожному будинку готували, а нині, на жаль, він незаслужено забутий. І марно, адже давно доведено, що регулярне вживання приємного на смак настою чайного гриба значно покращує обмін речовин, сприяє збільшенню росту й очищенню організму від шлаків.

Тим, хто страждає від гастриту зі зниженою кислотністю, потрібно тричі на день протягом 5 днів випивати перед їдою по 200 мл цілющого напою.

Дизентерію можна приборкати, якщо протягом дня випивати 5-6 склянок настою чайного гриба. Більше нічого не їсти й не пити.

Якщо на ніч випивати склянку напою, щоразу розчиняючи в ньому 1 ч.л. меду, позбудетеся спастичного коліту.

Щоб усунути дисбактеріоз, треба пити після їди з медом по 100 мл настою (дітям — по 50 мл).

Безсоння мине, тиск при гіпертонії нормалізується, якщо двічі на день пити по кухлю цілющого настою.

Біль у горлі, ангіна, тонзиліт, грип, підвищена температура тіла відмінно прибираються частим полосканням горла, носоглотки й ротової порожнини семиденним настоєм чайного гриба.

Виникнення атеросклерозу можна попередити, якщо щодня протягом місяця випивати по 2 склянки настою, закушуючи чорним хлібом із олією та часником.

Нежиті позбавить вкладання в кожну ніздрю марлевих турундочок, змочених у суміші настою чайного гриба (1 ст.л.), меду (1 ст.л.) й цибулевого соку (1 ч.л.). Цю саму суміш закапують по 5 крапель у кожне вухо для поліпшення слуху.

Щоб приготувати цілющий настій, помістіть відросток гриба (запитуйте у знайомих, оскільки в аптеках він не продається) в чисту трилітрову банку. В окремій місткості заваріть 1 л окропу 100 г чорного або зеленого чаю, розчиніть у заварці 30-60 г цукру й після охолодження залийте нею гриб (нахиліть банку і тонким струменем влийте чай). Витримайте 10-14 днів при температурі 25-30°С в місці, де мало світла і немає сонця й можете користуватися настоєм. У міру його витрачання не забувайте підливати свіжий чай і підгодовувати гриб за смаком цукром. Один раз на півтора місяці обов’язково його промивайте.

Протипоказаний настій чайного гриба при підвищеній кислотності шлункового соку, алергії, а також слід утриматися від застосування настою вагітним, жінкам, котрі годують немовлят грудьми, гіпертонікам і тим, хто страждає від хвороб нирок та печінки.
Щиро бажаю всім швидкого зцілення.

Із повагою — Станіслав Миколайович Огир, Полтавська обл.