Людина — жива істота, яка знаходиться в тісному зв’язку з навколишнім світом, і є носієм безлічі відомих і невідомих мікробів, вірусів та інших паразитів. Вони при хорошій функціональній діяльності імунної системи живуть разом із нею, але як тільки людина свідомо чи несвідомо порушує вимоги законів природи, захисні функції організму знижуються, бактерії й віруси «розквітають», і людина в результаті дії їх токсинів хворіє. З цього можна зробити висновок, що лікування має бути спрямоване не лише проти патогенного збудника, а ще треба застосовувати засоби, які збуджують, тонізують центральну нервову систему, а через неї стимулююче діють на імунітет, підвищуючи захисні функції організму. Одним із таких засобів є «Стимулін» — спиртовий витяг жука педеруса.

Гемолімфа цієї комахи отруйна й при попаданні на тіло викликає папульозний дерматит, що вражає глибокі шари шкіри без рясного виділення серозної рідини. Хвороба виражена в першу добу й стихає через 3-4 дні. При попаданні гемолімфи в очі можливі кон’юнктивіт та блефарит. У цьому випадку допоможуть примочки з теплим розчином борної кислоти.
При зборі жуків педерус рекомендується користуватися посудом із притертою пробкою. Для усипляння комах у нього кладуть шматочок вати, змочений ефіром. Зібраних жуків ретельно відділяють від сторонніх домішок за допомогою пінцета. Чисті особини (не допускається забруднення землею, листям) піддаються умертвінню. Для цього їх поміщають шаром не товще 1 см на чисте металеве деко й витримують протягом 2-3 хвилин при температурі 500С, весь час струшуючи, в духовці або над плитою. При цьому неприпустимо пересушування, що викликає горілий запах і брак сировини. Умертвлені жуки не повинні зберігатися у відкритому вигляді у вологому місці. Після термічної обробки окремі особини повинні зберегти свою форму, тобто бути цілими, з лапками й голівками.

Під час збору жуків рекомендується змащувати лице й руки олією або салом і ні в якому разі не торкатися руками обличчя. При умертвінні комах не нахилятися над ними, а після кожного контактування з педерусом ретельно мити руки з милом.

У домашніх умовах 6% настоянку «Стимуліну» готують із розрахунку 96 мл 70° спирту на 6 г жуків. Комах заливають спиртом у скляному посуді з притертою пробкою і витримують 15 днів у темному місці при кімнатній температурі. Після настоювання рідку фазу обережно, без втрат, переливають у чистий скляний флакон. Жуків, що залишилися, ще раз заливають спиртом (45 мл на 6 г комах), закривають щільно посуд пробкою і настоюють 7 днів у темному місці. Отриману після проціджування і віджимання жуків настоянку переливають у чисту скляну пляшку, а віджату сировину спалюють. Обидві настоянки окремо фільтрують через вату. Перший чистий фільтрат буде красивого коньячно-чайного кольору, а другий — світліший. Якщо перша настоянка викликає сильне подразнення, її можна наполовину розвести другою. Флакони зі «Стимуліном» закупорюють корковою пробкою з целофановою прокладкою і заливають смолою.

При виготовленні й розфасовці цілющого засобу необхідно добре провітрювати приміщення, віджимання жуків і фільтрацію настоянки робити в захисних окулярах, гумових рукавичках і марлевих пов’язках. Флакони з настоянкою мають бути постійно закриті. У разі попадання «Стимуліну» на шкіру рук або обличчя треба негайно обмити проблемне місце проточною водою й витерти чистою марлею. У приміщенні, де готують і розфасовують «Стимулін», забороняється розводити вогонь або включати нагрівальні прилади.
«Стимуліном» змащують точки максимальної больової чутливості. Для цього потрібно добре промацати все своє тіло від голови до п’ят і ручкою відмітити найболючіші точки — це організм підказує вам, через які точки його потрібно лікувати. Вибрати 5-6 найболісніших і крапнути на них по 1 краплі «Стимуліну». Втирати його скляною паличкою до висихання по кругу в діаметрі 1-1,5 см. Обов’язково крапнути невелику краплю на область тім’ячка, оскільки ця точка включає всю нервову систему людини й нормалізує гормональний фон організму.

Через 2-3 дні в точці змащування виникає почервоніння, потім — дрібні пустульозні висипання, схожі на маленькі гнійнички. Вони протягом 5-6 днів підсихають і відлущуються. Вся реакція триває 10-14 днів, і весь цей час «Стимулін» виконує свою лікувальну функцію. Повторне змащування виконується, залежно від захворювання й реакції організму, один раз на два або навіть 3-4 тижні.

Рекомендовані до змащування ділянки шкіри протирають 40-50° спиртом. Першого разу рекомендується наносити «Стимулін», розведений у 5 разів спиртом, тонким шаром. Через 3-4 дні перевірити характер місцевої реакції. У разі її слабкої вираженості виконують повторне нанесення «Стимуліну», при цьому його концентрацію поступово збільшують.
Курс лікування зазвичай складається з п’яти процедур з перервами між ними по 7-14 днів. За необхідності лікування можна повторити через 1-6 місяців.

Поява почервоніння й висипу вказує на наявність рефлекторно-гуморального впливу на нервову систему. Реакція організму, що настає, в деяких випадках проявляється у вигляді нездужання, слабкості, субфебрильної температури, іноді — трохи болісним, що швидко минає, збільшенням лімфатичних залоз, підвищенням кількості лейкоцитів і СОЕ в крові. При підвищеній чутливості шкіри, окрім яскравого почервоніння, іноді виникає набряклість. Її прибирають примочками з сирою тертою картоплею. Дуже добре заспокоюють шкіру настоянками квіток чорної бузини й календули (20-40 крапель настоянки на 0,5 склянки води).

Внаслідок застосування «Стимуліну» оздоровлюються всі органи й увесь організм в цілому. Це відчувається вже після 10-30 днів лікування.

Після змащування «Стимуліном» шкіри, щоб не перенести препарат на інші ділянки тіла й на слизові оболонки, не рекомендується торкатися цієї області руками. Не можна обмивати змащені місця, а також розчісувати їх гребінцем на волосистих частинах тіла. Миття голови дозволяється десь на дванадцятий день, а прийом ванни — на чотирнадцятий.
Під час лікування «Стимуліном» вживати спиртне категорично забороняється.

Одночасне прийняття відповідних медпрепаратів не протипоказане і в ряді випадків необхідне. Дуже добрий результат дає лікування «Стимуліном» у поєднанні з комплексом гомеопатичних препаратів.

У темному місці при кімнатній температурі «Стимулін» зберігається протягом 5 років.

Протипоказане лікування ним при гострих та інфекційних захворюваннях, при нефрозі й нефриті, після перенесених інсульту й інфаркту, при частих нападах стенокардії, враженні серцевого м’яза, що супроводжується розвитком недостатності кровообігу IIA, IIБ ступенів, а також після чотирьох місяців вагітності.

Терапевтичний ефект настає набагато швидше, якщо одночасно наносити «Стимулін» на проекції внутрішніх органів (наприклад, для шлунка — на підшлункову зону).

При нестійкому серці змащування потрібно виконувати не на лівій, а на правій грудній залозі (1 крапля).

При лікуванні щитовидної залози препарат наносять один раз на 2 тижні, бронхіальній астмі — через 2-3 тижні від початку лікування, а потім через 3-4.

При лікуванні екземи, псоріазу, нейродерміту й хвороби Бехтєрєва «Стимулін» розбавляють 1:3-1:10 в 700 спирті і цим розчином змащують дві лінії вздовж хребта, а також виконують змащування ним навколо плечового, ліктьового, променезап’ясткового, тазостегнового, колінного й гомілковостопного суглобів. Проводять процедури 1 раз на 3-4 тижні впродовж року.

Щоб усунути злоякісну пухлину, що утворилася на шкірі, її треба змащувати «Стимуліном» 6-7 разів на день.

Одмн чоловік тривалий час страждав від мігрені, оскільки через алергію на знеболювальні засоби, здатні йому допомогти, він не міг їх уживати. Тоді йому порадили пролікуватися «Стимуліном». Він став кожні 3 тижні протягом року наносити по 1 краплі препарату на тім’ячко й назавжди забув про свою проблему.

Для розсмоктування жировика (ліпома) іноді достатньо одного змащування хворобливого утворення «Стимуліном».

Будь-який ендокардит, як показала практика, теж ефективно виліковується витягом жуків педерус у комбінації препарату з відповідною медикаментозною терапією. В цьому випадку наносять «Стимулін» по 1/2-1 краплі на тім’ячко й правий бік грудної клітки. Процедуру проводять кожні 2 тижні.

Усуненню аднекситу (запалення придатків) і безпроблемному перебігу клімаксу сприяє нанесення по 1 краплі «Стимуліну» на тім’ячко й на 2-3 найбільш болісні точки в попереково-крижовій області та на точку в області яєчників.

При нічному нетриманні сечі 1 раз на 2-3 тижні наносять «Стимулін» по 1 краплі (дітям до 10 років — по 1/2 краплі) на крижі й лобок. Окрім цього, регулярно п’ють настій трави звіробою або насіння кропу, приготовлений, як чай. Незабаром настає одужання.

Якщо кожних 8-12 днів наносити по 1 краплі «Стимуліну» на тім’ячко й одночасно вживати під язик по 5-6 драже вітамінів С і В1, за 3 процедури можна позбутися будь-якого пародонтозу.

У однієї жінки більмом (лейкома), що утворилося на лівому оці, була повністю перекрита зіниця. За порадою знайомих вона стала кожних 8-10 днів наносити на голову й ліве передпліччя по 1 краплі «Стимуліну», й після шести нанесень більмо повністю розсмокталося. Лейкома, що утворилася у чоловіка на рогівці правого ока, зникла через 21 день після нанесення ним по 1 краплі витягу жуків педерус на голову в правій потиличній області й справа в області комірної зони.

Впорається «Стимулін» і з кропив’янкою — алергічним захворюванням, що характеризується утворенням на шкірі й слизових оболонках пухирів. Одужання настане, якщо 1 частину за об’ємом «Стимуліну» розчинити в 2 частинах горілки й 1 краплю розчину нанести на тім’ячко й по 1/2 краплі — на 2 точки відповідного сегменту, враженого хворобою. Виконувати процедуру кожних 8-12 днів.

Позбутися заїкання, спровокованого переляком, допоможе нанесення 1 краплі «Стимуліну» на тім’ячко й 1/2 краплі — на шийне сплетіння в проекції голосових зв’язок. Курс лікування — 2-3 процедури, що проводяться через 1-2 тижні.

Рубці й спайки, що утворилися після операцій, розсмоктуються після кількох нанесень «Стимуліну», що проводяться кожних 8-12 днів, на 2-3 визначених згідно з хворобливими утвореннями точках.

Самопочуття при арахноїдиті (серозне запалення павутинової оболонки головного або спинного мозку) значно поліпшиться, якщо нанести по 1/4-1/2 краплі «Стимуліну» на 4-6 найбільш болісних точок у комірній області, визначених пальпацією. Повторювати процедуру кожні 3-4 дні протягом 1-2 місяців.

Зупиняють витягом жуків педерус розвиток туберкульозу легень на 1-2 стадії. Для цього кожних 10-15 днів наносять по 1/2-1 краплі препарату на тім’ячко й у 4-5 визначених пальпацією точках грудної клітки. Лікування тривале — 6-8 місяців.

Чоловікам, котрі страждають від простатиту (запалення передміхурової залози), позбавитися його допоможе нанесення по 1 краплі «Стимуліну» на тім’ячко, лобок і ззаду в певній точці на стегно. Обов’язково ізолювати мошонку від дотику зі змащеною поверхнею! Проводять змащування кожних 7-10 днів. Курс лікування — 2-3 змащування.

Напади епілепсії стануть виникати рідше, а з часом і зовсім припиняться, якщо 1 частину за об’ємом «Стимуліну» розчинити в 2 частинах 40-500 спирту й нанести по 1 краплі розчину на тім’ячко й 4 найбільш болісні точки в області комірної зони. Проводити процедуру кожних 8-12 днів протягом одного року.

Щоб угамувати фантомний біль, потрібно нанести по 1 краплі витягу жуків педерус на тім’ячко й на 4 (не більше!) найбільш болісні точки ампутованої кінцівки. Через 12 днів процедуру повторити. Зазвичай двох процедур для одужання достатньо.

Міома й фіброміома теж усуваються «Стимуліном». При цих захворюваннях наносять кожні 2 тижні по 1-2 краплі препарату на область тім’ячка й низ живота в проекції хворобливого утворення.

Витягом жуків педерус можна користуватися замість голковколювання, знаючи точки акупунктури і зв’язок їх із органами. Цей метод складний у зв’язку з неможливістю миття, наприклад, рук протягом дванадцяти діб. У зв’язку з дією «Стимуліну» на астральне тіло органа, на нервову систему органа, розташовану в шкірі (прояв препарату з’являється на 2-4 день), — категорично забороняється вживання спиртного, а також болезаспокійливих, судинорозширюючих й інших подібних медпрепаратів.
«Стимулін» — це дійсно дуже сильний препарат, і дасть Бог, за його допомогою ще багатьом людям вдасться відновити втрачене здоров’я.

Матеріал підготовлений за статтями доктора медичних наук Данила Микитовича Стояновського й Олександра Вікторовича Малого