Здрастуй, «Бабушка»!

Поспішаю розповісти про те, як моя подруга студентських років позбулася багаторічних страждань, викликаних порушенням роботи травної системи.

Озираючись подумки в ті далекі незабутні роки, коли ми, чотирнадцятирічні дівчатка, залишивши дім, поїхали у велике місто здобувати середню спеціальну освіту, й аналізуючи пережите, щоразу переконуюся в думці, що саме відтоді й беруть початок наші негаразди зі здоров’ям.

Наш щільний студентський графік нерідко змушував харчуватися нерегулярно, абияк, всухом’ятку й усе це спровокувало надалі збої в організмі.

— Хвороба дала про себе знати, — розповідає Надія, так звати подругу, — коли я, закінчивши навчання, вже працювала в школі. Спочатку мене стали турбувати періодичні, а потім і постійні болі в шлунку й кишечнику, що супроводжувалися то діареєю (пронос), то запором. Довелося виключити зі свого раціону гірке, кисле, солоне…

У медичній установі, куди звернулася по допомогу, діагностували нульову кислотність. Прописали вживати пігулки й порекомендували дотримуватися дієти. На жаль, усе це не сприяло одужанню. Моє самопочуття постійно погіршувалося й незабаром у мене розвинулися гастродуоденіт та ентероколіт.

— Бачачи, що медпрепарати не допомагають, — продовжувала розповідати подруга — перестала їх уживати й перейшла на лікування лікарськими рослинами. Побувала тричі на курортах, але й після цього очікуване одужання не настало. Я була у відчаї.

І ось якось, добираючись додому, розговорилася на залізничній станції з дідусем, який чекав свого потягу. Дізнавшись про мою проблему, він порадив мені пити вранці натщесерце та ввечері перед сном по 1 склянці молочної сироватки, зробленої з молока домашньої корови. Дослухавшись рекомендацій, стала вживати цілющий засіб і, на мою велику радість, уже через два тижні відчула значне полегшення. Натхнена успіхом, продовжила пити сироватку. Пила її впродовж року і все в мене нормалізувалося. Нині я їм усе, що захочу, й почуваюся прекрасно.

Ось такий досвід у моєї подруги. Якщо хтось має такі самі проблеми, як були у неї, раджу ним скористатися. Дасть Бог і ви зцілитеся.

Із повагою — Лідія Петрівна Мірошник, Харківська обл.