Здрастуй, «Бабушка»!

У черговий раз пропоную тобі свої досвід та знання.
Ось уже третій рік я щорічно проводжу очищення організму за власною методикою, що дозволяє мені не хворіти й радіти життю. Для підтримки позитивного результату прагну якомога більше рухатися й щоранку виконую посильну зарядку. Щоб приготувати засіб, що сприяє очищенню організму, треба змішати в дволітровій скляній банці 700 г травневого меду, 200 г подрібненого до кашки часнику, свіжовичавлений із 15 середнього розміру лимонів сік, зав’язати шийку банки марлею й залишити на 12 днів при кімнатній температурі в темному місці. Після цього вранці натщесерце, строго в один і той самий час з’їдати по 1 ст.л. суміші, нічим її не заїдаючи й не запиваючи. Снідати через годину. Так робити, не пропускаючи жодного дня, протягом 2 місяців. Дуже ефективний метод, пробуйте.

Свого часу я дуже страждала від болю в області підшлункової залози. Навіть зварену на воді кашу не могла їсти, оскільки біль відразу давав про себе знати. Застосовувала для оздоровлення багато різних методів, але поліпшення наступало лише на деякий час, а потім підшлункова залоза знову давала збій. Утомившись мучитися, вирішила пролікуватися фракцією АСД- 2. Купила її у ветеринарній аптеці й почала вживати по 5 крапель, розводячи в 100 мл води, вранці та ввечері за півгодини до їди. Вживала фракцію 5 днів, зробила на 2 дні перерву й чергову п’ятиденку стала вживати лікувальний засіб із 100 мл води по 10 крапель двічі на день. Знову 2 дні відпочила, збільшила разову дозу до 15 крапель й наступні 5 днів уживала АСД-2 вранці та увечері в такій кількості. Як наслідок, підшлункова залоза перестала турбувати, у мене зник запор і оздоровилася печінка.

Рекомендований нижче засіб допоможе здолати захворювання печінки, зупинити розвиток гепатиту й цирозу. Треба довести в емальованому посуді до кипіння 1 л молока й відразу засипати в нього склянку промитих зерен вівса. Збавити вогонь до мінімуму й проварити овес 10-15 хвилин. Зняти посуд із плити, настояти, укутавши, 1,5-2 години, процідити вміст і випити відвар ковтками протягом дня. Вживати його, щодня готуючи свіжий, протягом 20 днів. Після 7 днів перерви повторити лікувальний курс. Провести з перервами 7-8 таких курсів.

Із повагою — Олександра Опанасівна Терещенко, Полтавська обл.