Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу розповісти, як мені й моїй сестрі вдається підтримувати після перенесених онкозахворювань на належному рівні здоров’я.
Сестра у зв’язку з онконедугом статевих органів раніше була прооперована, а мене свого часу мучила меланома (рак шкіри обличчя).
Щоб недуги знову про себе не заявили, ми вживаємо денатурат. Його можна придбати у ветеринарнвх аптеках. Там цей засіб продається у флаконах по 20 мілілітрів. Починаємо лікувальний курс тоді, коли місяць іде на спад. Уранці денатурат розводимо в 100 мл свіжого некип’яченого домашнього молока й випиваємо розчин натщесерце. Починаємо з 1 краплі денатурату на прийом і, щодня збільшуючи дозу на 1 краплю, доводимо до 30 крапель за раз. Потім щодня зменшуємо дозу денатурату на 1 краплю, поки не повернемося до 1 краплі на прийом. Після тижневої перерви повторюємо лікування. Так і підтримуємо своє здоров’я. Ці самі ліки вживає й одна наша знайома, котра теж у зв’язку з онкозахворюванням була прооперована. Вона дуже задоволена результатом.
Ще ми щодня вживаємо по щіпці ряски, оскільки ця рослина, що містить солі брому та йоду, значно зміцнює організм. Запиваємо ряску водою. Її можна варити, а потім їсти, тому раджу назбирати в сезон ряски, вимити й насушити в тіні про запас.

Із повагою — Валентина Дмитрівна, м. Суми