Здрастуй, «Бабушка»!

Мені — 70 років, але, незважаючи на вік, маю світлу пам’ять й практично не хворію. І все це завдяки магнітотерапії.

Для поліпшення пам’яті, зупинки розвитку старечого склерозу треба щоранку прикладати до голови 2 маленькі (великі не можна!) магніти. Першого дня один магніт прикладають північним полюсом між бровами, а південним — ззаду голови навпроти. Другого дня північний полюс магніта прикладають до правої скроні, а південний — до лівої. Так і чергують. Тримають магніти щодня по 10 хвилин. Курс лікування — 7-10 днів. Такі курси проводять 3-4 рази на рік.

Я в основному використовую магніти з радіодинаміків. При накладенні їх обов’язково треба підігрівати, але не на відкритому вогні, а на батареї чи іншому подібному джерелі тепла.

Визначити, де який полюс на магніті, просто. Для цього на відстані 1 м від магніта потрібно потримати компас. Його стрілки і вкажуть, який полюс магніта північний, а який — південний.

Протипоказане лікування магнітами тим, у кого вмонтований кардіостимулятор, вагітним, а також не можна прикладати магніти на ділянку серця. Ще при лікуванні магнітами потрібно перебувати якомога далі від металевих виробів, оскільки метал відбирає у магнітів частину цілющого магнітного поля.

Із повагою — Микола Євгенович Мацапура, м. Херсон