Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу познайомити з перстачем білим (п’ятипал) — дуже цінною багаторічною трав’янистою рослиною. У дикому вигляді перстач білий можна зустріти в соснових, дубових та змішаних лісах. Переважно він росте на Поліссі, в Прикарпатті та Криму. Рослина не вередлива, приживається на різних ґрунтах. В середньому п’ятипал досягає у висоту 25 см. Цвіте він білим цвітом, його квітки схожі на суничні. Вони досить великі — 3-4 см в діаметрі, мають п’ять широких пелюсток. Пальчасто-складне листя перстача білого складається з п’яти ланцетоподібних листочків із бурими прилисниками. Кореневище п’ятипалу довге, товсте, лускате й малогіллясте.

Ця унікальна за вмістом мікро- і макроелементів рослина застосовувалася в народній медицині ще в XVIII столітті. Лікувальними властивостями володіє вся рослина, але найбільш цінний корінь п’ятипалу. Особливо цілющий перстач білий, якому 5-6 років.

Досить успішно лікують п’ятипалом зоб, хвороби печінки, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту і навіть не запущений рак щитовидної залози. Він сприяє зміцненню судин, поліпшенню складу крові, зниженню рівня цукру в крові при діабеті, нормалізації тиску при гіпертонії, запобігає виникненню інсульту. Настій кореня рослини допомагає впоратися з подагрою, ревматизмом, дизентерією й жовтяницею. Якщо хвороба запущена, іноді доводиться лікуватися курсами з невеликими перервами майже рік. Ні в якому разі не переривати лікування на півдорозі, навіть якщо самопочуття значно поліпшилося. На початку треба використовувати з лікувальною метою якомога більше листя п’ятипалу і менше — корінь, поступово збільшуючи дозу кореня й переходячи на 100% кореневе лікування.

Для приготування настою перстача білого треба 10 г подрібненого сухого кореня рослини залити в емальованому посуді склянкою окропу, настояти 8-10 годин, періодично збовтуючи, процідити й випити настій рівними порціями за 3 рази протягом дня. Зробити на 2-3 дні перерву й продовжити вживання настою, поступово нарощуючи, а потім зменшуючи його концентрацію.

На початку лікування потрібно 1-2 листочки п’ятипалу й 1 маленький шматочок кореня рослини залити ввечері в термосі 1 л окропу, витримати ніч, а вранці настій збовтати, процідити й пити по 1 склянці тричі на день за 30 хвилин до їди.

Щоб приготувати цілющу настоянку, потрібно 50 г подрібненого кореня перстача білого залити 0,5 л 40° горілки (не міцнішою!), настояти 2-3 тижні в темному теплому місці, часто збовтуючи, а після цього процідити. Вживати цілющий засіб тричі на день. Починати з 10 крапель за раз, щодня нарощуючи дозу на краплю. Дійти до разової дози в 30 крапель, а потім, щодня зменшуючи на краплю, повернутися до 10 крапель за раз. Зробити на 10 днів перерву, а потім повторити лікувальний курс. Провести з перервами кілька таких курсів.

При вузловому зобі 2-3 ступеня дуже добре залити 200 мл горілки 1 ст.л. подрібненого кореня п’ятипалу, настояти 2-3 тижні, процідити і вживати по 1 ч.л. настоянки тричі на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування — 1,5 місяця, після десятиденної перерви, за необхідності, повторити.

Із повагою — Віктор Ігорович Вікарчук, Житомирська обл.