Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу розповісти про свою улюблену настоянку плодів кінського каштана.
Як тільки плоди починають падати з дерева на землю, я відразу їх збираю, оскільки саме перші каштани мають велику цілющу силу. Після збору розрізаю маленькі плоди ножем на 2 частини, а великі — на 4, заповнюю ними на 1/3 об’єму скляну банку й заливаю доверху горілкою чи самогоном. Щільно закриваю посуд капроновою кришкою й залишаю на 3 тижні в темному місці при кімнатній температурі. Періодично добре збовтую вміст банки. Після настоювання проціджую настоянку в інший посуд, а каштани, на яких вона настоювалася, викидаю. Спочатку настоянка буде кольору кави з молоком, але з часом потемніє. Користуватися нею можна відразу після проціджування.

На своєму досвіді переконалася, що вона відмінно допомагає при онімінні й болю кінцівок. Я вранці та ввечері розтирала настоянкою від плеча до кисті затерплі руки й незабаром оніміння рук перестало мене турбувати.

А ось розтирання кілька разів на день настоянкою ніг позбавило нічних судом та не запущеного варикозного розширення вен.

Коли 3 роки тому в мене виявили мастопатію, а лікування медикаментозними засобами не сприяло її усуненню, я вирішила скористатися настоянкою каштана. Протягом місяця ретельно розтирала нею вранці та ввечері хворі груди, а також область під пахвами, де знаходяться лімфовузли, й УЗО показало, що мастопатії немає.

Ще я двічі-тричі на рік по 30 днів вживаю настоянку каштана. П’ю її по 30 крапель, розчиняючи в 50 мл води, тричі на день за 20-30 хвилин до їди. Це сприяє очищенню крові й судин від шлаків, токсинів і шкідливого холестерину.

Тож запасіться каштановою настоянкою і, запевняю, багато проблем зі здоров’ям буде вирішено.

Із повагою — Наталія Іванівна Казакова, Полтавська обл.