Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу роз’яснити, що таке вірус папіломи людини (ВПЛ) і як із ним боротися.

Хоча про вірус па­піломи людини стало відомо відносно недавно, він уже став проблемою, яка постійно на слуху. Нині, згідно зі статистични­ми даними, його носіями є більше 90% населення нашої планети, і якщо імунна система у носія сильніша, ніж активність ВПЛ, він може роками не давати про себе знати.

Передається папіломавірусна інфекція як побутовим (частіше у чоловіків), так і статевим (частіше у жінок) шляхами. Нині відомі 100 видів ВПЛ, але вивчено й описано лише сімдесят. Усі вони проявляються по-різному. Наприклад, одні види, впливаючи на шкіру, викликають різні хвороби, інші провокують появу бородавок, виникнення папілом і загострених кондилом, але найнебезпечніше, що деякі види вірусу папіломи людини сприяють розвитку онкозахворювань, особливо вони підвищують вірогідність розвитку раку шийки матки. Цей різновид папіломавірусної інфекції виявлений приблизно у 70% представниць жіночої статі різного віку, тому жінкам у разі його активізації треба негайно починати лікування у онколога.

У багатьох жінок вірус папіломи людини з’являється в організмі через кілька років після початку статевого життя. Тому в цей період жінки зобов’язані двічі-тричі на рік відвідувати гінеколога й проводити ВПЛ-тести. Особливо такий тест, щоб запобігти зараженню плоду вірусом папіломи людини, потрібний у період вагітності.
Потрапивши в організм, папіломавірусна інфекція починає створювати в ньому негативний фон, що спричиняє не лише підвищення ризику захворювання якого-небудь органу або ділянки тіла, а й загрожує здоров’ю всього людського організму.

Сприяють проникненню в організм ВПЛ-інфекції сильне виснаження організму, прийняття великої кількості медпрепаратів, особливо антибіотиків, перенесене раніше інфекційне захворювання, стрес, сильне нервове збудження, вживання наркотиків, великих доз алкоголю, зловживання нікотином і багато інших чинників, що негативно впливають на здоров’я.
І хоча медики всіх країн активно розробляють препарати, що нейтралізують папіломавірусну інфекцію, доки немає жодних ліків, які б упоралися з усіма видами вірусу папіломи людини. Нині як офіційна, так і народна медицина одним із основних методів протистояння інфекції вважають зміцнення імунітету. Особливе місце в цьому відводиться інтерферону — низькомолекулярному білку з імуномодулюючими властивостями, протипухлинною активністю й рядом інших корисних біологічних властивостей. Інтерферон виробляється клітинами людського організму у відповідь на проникнення в нього окремих вірусів, а якщо цей процес погано налагоджений, то його дефіцит заповнюють синтетичним інтерфероном або натуральним, який може приготувати кожний. Для цього треба помістити в емальований посуд 2 сирі білки свіжих (до 48 годин) яєць від домашніх курей, додати свіжовичавлений із половини середнього розміру лимона сік і протягом 12 хвилин збивати білки з соком віничком. Після цього влити 400 мл охолодженої кип’яченої води й підігріти вміст посуду на слабкому вогні до 52°С. Швидко зняти з вогню, поставити каструлю на кілька хвилин в миску з холодною водою, а потім процідити її вміст через 4 шари марлі в інший посуд. На марлі залишиться загуслий білок, а проціджена рідина й буде інтерфероном. У ньому потрібно розчинити сік половини середнього розміру лимона, 2 ст.л. якісного меду (можна замінити його цукром) і вживати по 1-2 ст.л. (діти — по 0,5-1 ст.л.) натурального інтерферону кожні 2,5 години протягом 5-6 днів. Імунітет значно підвищиться. Зберігати інтерферон у холодильнику не довше двох днів, щоразу перед уживанням трохи його підігрівати.

Позбутися вірусу папіломи людини при враженні ним шкірних покривів удасться, якщо ретельно потовкти в ступці насіння чорної редьки, перемішати його з невеликою кількістю теплої кип’яченої води до отримання густої кашки, додати трохи свіжовичавленого соку молочаю, щоб довести кашку до рідшого стану, й двічі на день змащувати приготовленою сумішшю проблемні місця. Курс лікування — не менше 10 днів. Дуже добре подрібнити сухими й змішати порівну за об’ємом листя та бруньки берези, залити 10 г суміші 100 мл 70° спирту або 150 мл 40° горілки, витримати 3-4 дні в темному місці при кімнатній температурі, процідити, розчинити в настоянці 1 ст.л. свіжовичавленого соку чистотілу й 3-4 рази на день змащувати нею хворобливі місця. Корисно двічі на день обробляти їх аптечною ялицевою олією й 1 раз на день протирати яблучним оцтом.

Для усунення бородавок, що з’явилися внаслідок папіломавірусної інфекції, потрібно перемішати порівну за об’ємом свіжу курячу жовч і золу деревного вугілля, довести суміш теплою кип’яченою водою до консистенції густої сметани й кілька разів на день змащувати нею хворобливі утворення. Непогано перемішати порівну за об’ємом лляну олію й перетерту до порошку крейду, а потім двічі-тричі на день протягом 3 днів обробляти приготовленою сумішшю місця з бородавками. Наступні 3 дні наносити на них суміш перетертої до порошку крейди й свіжовичавленого яблучного соку, взятих порівну. Також бородавки зійдуть, якщо тричі на день натирати їх нашатирним спиртом. Можна 2 частини за об’ємом синьої глини, перетертої до порошку, ретельно перемішати з 1 частиною свіжовичавленого з коріння кульбаби соку, 1 частиною підігрітого натурального вершкового масла й тричі на день обробляти приготовленою маззю проблемні місця. Очистити тіло від бородавок удасться, якщо перемішати порівну за об’ємом натуральний мед і подрібнені ягоди червоної горобини, а потім двічі-тричі на день прикладати суміш на 1-2 години на хворобливі утворення. Ефективно перетерте до порошку насіння волошки синьої перемішати порівну за об’ємом зі свіжовичавленим із коріння хрону соком і 3-4 рази на день накладати на проблемні місця змочений у суміші бинт. Від бородавок і сліду не залишиться, якщо 2 частини за об’ємом свіжовичавленого з листя календули соку перемішати з 1 частиною натурального томатного соку й двічі-тричі на день протягом 8-10 днів змащувати сумішшю проблемні місця.

Якщо аналізи покажуть, що слизові оболонки вражені вірусами папіломи людини, що викликають ріст загострених кондилом, епітеліальну гіперплазію, дисплазію шийки матки або онкозахворювання, рекомендую лікуватися тільки під контролем лікаря.

Щоб лікування засобами офіційної медицини було успішні­шим, непогано при онкозахворюваннях, спровокованих папіломавірусною інфекцією, застосовувати народні методи оздоровлення. Ефективно змішати 15 г кори молодих гілок обліпихи, по 10 г насіння й листя болиголову, залити суміш 70 мл 700 спирту або 100 мл 400 горілки, витримати 10 днів, щодня збовтуючи, в темному місці при кімнатній температурі, процідити і пити перших 2 дні по 2 краплі настоянки тричі на день перед їдою, наступну дводенку — по 3 краплі і так, кожних 2 дні збільшуючи дозу на 1 краплю, дійти до 10 крапель за раз. Уживати настоянку в цій дозі протягом місяця, а потім, кожних 2 дні зменшуючи її на краплю, повернутися до первинної в 2 краплі. На цьому курс лікування закінчити. Щоразу розчиняти настоянку в 1 ст.л. теплої кип’яченої води. Болиголов отруйний, тому строго дотримуйтеся рекомендованих доз.

Рак легень на початковій стадії припинить прогресувати, якщо подрібнити й змішати за об’ємом 2 частини ряски без кореня, по 1 частині всієї рослини нетреби й квіток лаванди, залити 2 ст.л. суміші 600 мл окропу, настояти 3 години, процідити й пити по 0,5 склянки настою 3-4 рази на день за 15 хвилин до їди. Окрім цього, двічі на день робити по 3-4 хвилини інгаляції з олією евкаліпта.

Для зупинки розвитку раку матки потрібно змішати порівну за об’ємом, заздалегідь подрібнивши, листя будяка й траву підмареннику справжнього, залити 3 ст.л. суміші в термосі 600 мл окропу, настояти 4 години, процідити й поспринцюватися настоєм. Виконувати процедуру 1-2 рази на день. Корисно змішати 100 г меду, 10 г коріння аконіту й 20 г листя евкаліпта, залити суміш 0,5 л горілки, витримати 1 місяць в темному місці при кімнатній температурі, процідити, розчинити в настоянці 150 мл соку алое, а потім 1-2 рази на день вводити в піхву на 2 години просочені цілющим засобом тампони. Курс лікування — 8 днів, після восьмиденної перерви повторити. Ще раджу залити в емальованому посуді 2 л окропу 70 г соснових бруньок, прокип’ятити 40 хвилин на слабкому вогні, додати у відвар 1 ст.л. подрібненої трави деревію, 10 г листя кропиви, 300 г подрібненого березового гриба чаги й ще 40 хвилин прокип’ятити. Після цього процідити, розчинити у відварі склянку свіжовичавленого соку алое, 250 г меду й 300 мл горілки, витримати 48 годин у темному місці при кімнатній температурі, а потім уживати по 1 ст.л. тричі на день за 15 хвилин до їди. Курс лікування — 2 тижні, після 5 днів перерви повторити.

Ріст будь-якої пухлини припиниться й вона незабаром розсмокчеться, якщо змішати 100 г розтопленого несолоного вершкового масла, 10 г сухого гриба веселки, перетертого до порошку, й 1 ч.л. бобів у вигляді порошку, а потім двічі-тричі на день робити з приготовленою маззю на 2-3 години на хворобливі місця компреси. Дуже добре залити в скляному посуді 200 мл якісної горілки 20 г подрібненого коріння елеутерококу, витримати 8 днів у темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати вранці та ввечері за 1 годину до їди по 1,5 ст.л. настоянки, а потім за 10 хвилин до сніданку та вечері випивати по 80 мл цілющого засобу. Курс лікування — 10 днів, після 5 днів перерви повторити.
Бажаю всім бути обачними й не допускати активізації вірусу папіломи людини. Будьте здорові.

Із повагою — Борис Антонович Лебеденко