Здрастуй «Бабушка»!

Хочу поділитися своїм методом медового масажу. Цей масаж сприяє очищенню організму від шлаків і токсинів, він підвищує імунітет, нормалізує обмін речовин, позбавляє ожиріння, відкладення солей і целюліту, а також протистоїть застуді.

Перед початком процедури я кип’ячу 2 л води, змочую в гарячій воді лляний рушник і ретельно протираю ним тіло тому, кому буду робити масаж. Це треба для того, щоб відкрилися на шкірі пори.

Після висихання змащую тіло олією, настояною на сухих, подрібнених в м’ясорубці плодах ялівцю, молодих голках цієї рослини та перетертій до порошку живиці сосни. Перед виконанням процедури змішую цю олію за об’ємом із оліями кедра й звіробою. Можна замість цих олій використовувати олії, настояні на ягодах обліпихи, листях лаванди, траві деревію або пелюстках троянди. Всі олії готую на нерафінованій соняшниковій, оскільки ця олія дуже добре всотується шкірою та м’язами.

Розтираю тіло оліями 10-15 хвилин, а потім масажую медом, в який додано алтайське неочищене муміє. В 1 ст.л. теплої кип’яченої води розчиняю шматочок цього цілющого засобу розміром із сірникову голівку й виливаю розчин у 80-грамову склянку, наповнену рідким травневим або акацієвим медом. Ретельно все перемішую й починаю робити масаж, наносячи мед на шкіру й різко відриваючи від тіла долоню. При нанесенні меду я ніби вкручую руку в спину, придавлюючи її іншою рукою.

Після масажу на хребті з’являються прищі величиною з пшоно. Якось я спробував здерти такий прищ. Виявилось, що це кристалик солі. Ще я помітив, що під час медового масажу солі переважно локалізуються з правого боку у формі неправильного еліпсу. Зазвичай сіль з’являється після першого сеансу, а ось у деяких людей — після 3-5 процедур. Виконую масаж доти, доки той, кому його роблю, почувається комфортно. Як тільки ця процедура стає йому неприємною, відразу її припиняю.

Бруд, що утворився на спині, стираю гарячим рушником і змащую хворому шкіру настоянкою вовчого тіла. Потім рекомендую йому полежати 20 хвилин у ванні, наповненій теплим відваром, приготовленим із вівсяної соломи. Це дуже корисно для печінки й підшлункової залози. Солому заготовляю, як тільки на колосках вівса починає пробиватися зерно. Я скошую його й висушую в темному місці (це обов’язково, тому що тільки в темряві солома зберігає свій природний колір та силу!) на горищі. Після прийняття ванни й навіть, якщо по закінченні масажу її не приймали, треба полежати 45-60 хвилин у теплому ліжку.

Тривалість медового масажу — 2-2,5 години. Кількість необхідних для зцілення процедур визначаю по брудному нальоту на руках, що залишається після масажу. Якщо наліт зникає, — це означає, що можна закінчувати лікування.

Під час проведення масажу читаю молитви «Отче наш», «Вірую», «Сон Пресвятої Богородиці» й іноді 90-й псалом. Обов’язково запалюю свічку чи лампадку.

Протипоказаний медовий масаж при алергії на продукти бджільництва, порушенні здатності крові згущуватися, підвищеній волосистості в зоні масажу, нудоті, блювоті, легеневій, серцевій і нирковій недостатності, при пухлинах й інших болісних утвореннях, при захворюваннях шкіри та крові.

Із повагою — Володимир Федорович Бабійчук, Хмельницька обл.