Здрастуй, «Бабушка»!

Не лише хворі, а й практично здорові представники сильної статі після 50 років раптом стають нездібними вести нормальне статеве життя. Чим може бути викликане статеве безсилля і як із ним упоратися, хочу розповісти.

Одна з основних причин, що призводять до виникнення імпотенції, — це розумові й фізичні навантаження. Також статеве безсилля може бути викликане авітамінозом, діабетом, ураженням спинномозкових центрів, що відповідають за ерекцію, хронічними захворюваннями, а також отруєнням органічними сполуками й алкоголем.

Щоб попередити імпотенцію, треба уникати стресових ситуацій і не перевтомлюватися, не користуватися при послабленні лібідо сильними стимуляторами, намагатися не курити й не вживати алкоголь, не захоплюватися сирокопченими м’ясними продуктами, не піддаватися дії електромагнітних і високочастотних випромінювань, уникати інфекційних, ендокринних захворювань, а якщо захворіли, своєчасно їх лікувати. І головне при сексуальних невдачах — не нервувати й не комплексувати.

Потенція відновиться, якщо 1 ст.л. подрібненої бульби зозулинця перемішати з невеликою кількістю води, відразу залити суміш, постійно помішуючи, склянкою окропу, і вживати по 1 ст.л. отриманої драглистої маси тричі на день. Зберігати її в холодильнику.

Корисно змішати порівну за об’ємом перетерте сухим до порошку коріння солодки й дягелю і вживати по 1/4 ч.л. суміші, запиваючи 3-4 ковтками виноградного вина, тричі на день.
Непогано змішати по 50 г меду, морквяного соку і вживати по 1 ст.л. суміші кілька разів на день.

Можна залити 0,5 л горілки 100 г сухого подрібненого коріння перстача прямостоячого, настояти 21 день, періодично збовтуючи, процідити і вживати по 1 ч.л. настоянки, запиваючи водою, о 16.00, 18.00 і 20.00. Курс лікування — 30-40 днів, після десятиденної перерви повторити.

Корисно залити 0,5 л горілки 25 г трави грушанки, настояти 2 тижні в темному місці, процідити і вживати по 30-40 крапель настоянки, запиваючи 1 ст.л. води, тричі на день за півгодини до їди.

Ефективно змішати по 2 ст.л. цукру й свіжого подрібненого коріння пастернаку, залити суміш склянкою окропу, протомити 12 годин на слабкому вогні, після охолодження процідити і вживати по 1 ст.л. настою 4 рази на день за півгодини до їди.

Виручить при імпотенції очиток звичайний. Потрібно 1-2 ст.л. подрібненої трави залити 200 мл теплої кип’яченої води, настояти 4 години, процідити і вживати по 2 ст.л. настою, розчиняючи в 0,5 склянки сироватки, 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди.

Дуже добре залити 0,5 л горілки 50 г трави барвінку, настояти 10 днів, періодично збовтуючи, в сонячному місці, процідити і вживати по 1 ч.л. настоянки тричі на день за 1 годину до їди. Строго дотримуватися рекомендованого дозування.

Імпотенції, спровокованої розумовою перевтомою, позбавить родіола рожева. Потрібно 50 г коріння рослини залити 0,5 л горілки, витримати 2 тижні в темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 10-20 крапель настоянки тричі на день за 30 хвилин до їди.

Вдасться перемогти імпотенцію, астенію (хронічна втома) й позбутися занепаду сил, якщо залити 100 мл 70° спирту 20 г коріння льовзеї сафлоровидної, настояти 14 днів у темному місці, процідити і вживати по 20-30 крапель настоянки, розчиняючи в 1 ст.л. теплої кип’яченої води, двічі-тричі на день перед їдою.

Рекомендується чоловікам при статевому безсиллі їсти якомога більше фруктів і овочів, особливо цибулі й кураги, а також уживати двічі на день по 20-30 крапель аптечної настоянки лимонника. Після кожних 2 тижнів уживання настоянки 14 днів відпочивати. Корисно щодня класти під язик і розсмоктувати по 1 пігулці апілаку.

Із повагою — Юлія Сергіївна Батуріна, м. Дніпро