Здрастуй, «Бабушка»!

Ось і я вирішила поділитися деяким досвідом цілительства.

Коли моєму синові Едику виповнилося 18 років, його призвали до армії. Служив він 3 роки в морфлоті на Далекому Сході. Служба була важка, синові часто доводилося мерзнути, ось і повернувся він додому з простатитом (запалення передміхурової залози). Довге лікування медикаментозними засобами приносило лише тимчасове поліпшення, а потім хвороба знову про себе заявляла. Тоді, за порадою одного дідуся, син вирішив пройти курс лікування клізмами і прямим масажем простати. Незабаром, на нашу безмірну радість, хвороба його залишила, він одружився і через деякий час після весілля у Едика народилися два чудові хлопчики-близнюки Петя та Павлик — мої улюблені внучата. Тож, якщо наполегливо лікуватися й щиро вірити в позитивний результат, можна здолати будь-яку недугу.

Тепер детальніше про згадану вище методику. Найкраще проводити пальцевий масаж простати при колінно-ліктьовому положенні хворого, тобто в позі «на карачках». Перед кожним сеансом масажу, щоб повністю вивільнити кишечник від калових мас, треба робити очисну клізму, а після неї — лікувальну. Кількість рідини, що вводиться за допомогою клізми, підбирати індивідуально. Лікувальні клізми мій син робив по черзі з настоями трави полину, листя меліси та м’яти, квіток бузку, липи, білої акації, ромашки й календули, заварюючи їх, як чай. Сечовий міхур перед початком масажу має бути наповнений. Це дозволить максимально «притиснути» вражену запаленням передміхурову залозу до стінки прямої кишки і якісно помасажувати її. Після проведення масажу обов’язково помочитися, щоб вивести з організму секрет, виділений з передміхурової залози при масажі, оскільки в цьому секреті скупчується певна кількість хвороботворних бактерій.

Після клізм той, хто робить масаж, повинен надіти стерильні медичні рукавички, змастити середній або вказівний палець вазеліном чи дитячим кремом, додавши в них, якщо у хворого немає на ці ліки алергії, трохи «Лідокаїну», ввести палець дуже повільно хворому в анус і плавно, повільно, не сильно, ніби погладжуючи, помасажувати простату. Першого дня вводити палець на глибину не більше 1 см, другого — на 0,5 см глибше і лише на дев’ятий день — на глибину 5 см. Починаючи з цього дня, проводити масаж через день протягом місяця. Очисні й лікувальні клізми робити без перерви, тобто навіть у ті дні, коли немає масажу. Проводити лікування раз на день у слушний для вас час. Через 2 місяці лікувальний курс повторити.

Звичайно, лікування клопітне, але заради здоров’я варто потерпіти. Обов’язково кинути курити і ні в якому разі не вживати напої, що містять алкоголь, консерви, солене та копчене. Намагатися їсти тільки натуральні продукти, в раціоні повинно бути якомога більше зелені, овочів і фруктів.

Тож, чоловіки, якщо у вас проблеми з простатою, скористайтеся досвідом мого сина і, запевняю, незабаром у вас усе налагодиться.

Наприкінці хочу допомогти тим, хто постійно носить зубні протези й через це часто страждає від запалення ясен. Якщо в мене таке трапляється, я відразу подрібнюю й змішую по 2 ч.л. квіток ромашки та календули, заливаю суміш склянкою окропу, витримую до охолодження, проціджую, розчиняю в теплому настої 1 ч.л. натурального меду й ретельно полощу ним ротову порожнину. Після 2-3 таких полоскань запалення зникає. Іноді, щоб зміцнити ясна, просто змащую їх медом.

Дай Боже, всім здоров’я та довголіття.

Із повагою — Олена Натанівна Герасимчук, м. Київ