Здрастуй, «Бабушка»!

Ніхто не заперечуватиме, що рак — досить тяжке захворювання, й багато хто, захворівши на нього, відчуває страх, відчай, вважає, що так їм визначено долею, й замість того, щоб боротися з недугою, опускають руки.

Але це неправильно, не слід при онкозахворюванні вважати, що це кінець і залишається тільки доживати, треба сконцентруватися й починати працювати над собою. І перше, що потрібно зробити, — це попросити у Бога та людей за все пробачення, обов’язково поміняти свій світогляд, риси характеру й умови життя, оскільки шкідливі звички, неякісні вода й харчування, неправильний спосіб життя й навіть поганий настрій можуть бути причиною хвороби.

Так, складно щось змінювати, але, щоб одужати, недостатньо випити склянку трав’яного настою чи з’їсти ложку цілющих грибів, треба всебічно працювати над собою!

Традиційні методи лікування раку завжди однакові: операція, якщо така можлива, хіміотерапія й опромінення. Пройшовши всі ці етапи, онкохворі заспокоюються, а потім відбувається рецидив хвороби, тільки тепер вона проявляється з новою силою і з ще більшими ускладненнями. Найчастіше онконедуга повертається через рік, але іноді вона може про себе заявити навіть через 10-20 років після проведеної операції. А щоб цього не сталося, організм, що переніс рак, треба все життя підтримувати народними засобами, використовуючи з цією метою трави, гриби, періодично їх змінюючи, дотримуватися збалансованого харчування й пити якісну воду. І це не означає, що треба харчуватися заморськими делікатесами. Потрібно їсти все своє, по сезону. Можливо, для цього варто поїхати жити в село й таким чином бути ближче до природи. Сільське життя, робота по господарству та на городі обов’язково нададуть сил та здоров’я.

Тепер стало модним лікувати рак ветеринарними препаратами, але ж механізм їх дії на людину ніхто не перевіряв… Слід пам’ятати про це і, якщо лікуватися цими засобами, то якомога частіше здавати аналізи крові.

Зазвичай для лікування раку в народі застосовують трави та гриби. Я надаю перевагу грибам, оскільки вони трохи сильніші за трави. Ще непогано при боротьбі з онконедугом використовувати в комплексі трави та гриби. Досить ефективно для усунення при онкозахворюванні різних гормональних порушень і підвищення імунітету подрібнити сухими в кавомолці й змішати порівну за об’ємом квітки календули, корінь лепехи, траву шоломниці байкальської, катарантусу (барвінок рожевий), вовчого тіла болотного, герані криваво-червоної, первоцвіту й зніту, залити в термосі 1 ч.л. з верхом суміші 300 мл гарячої води, настояти 4 години, процідити через марлю й пити по 1/4 склянки настою 4 рази на день за півгодини до їди. Часто у онкохворих виникає депресія. Якщо таке сталося, для відновлення душевного стану необхідно додати в трав’яну суміш перетерте сухим до порошку коріння солодушки чайної (червоний корінь) та валеріани.

У грибного лікування свої секрети. Це підбір грибів або суміші з них для окремих видів раку, курс уживання цілющого засобу й оцінка того, як діють гриби на організм. Щоб не було звикання до грибів та трав, потрібно постійно змінювати склади лікувальних сумішей і робити між курсами їх уживання перерви.

Чому ж лікують гриби? Та тому, що в них є спеціальні речовини — полісахариди. Саме вони й наділяють енергією та силою, а також відповідають за речовини для вироблення порфірину, що входить до ланцюжка імунної системи. Саме порфірин є своєрідною мітелкою для ракових клітин, які щодня утворюються в усіх людей в організмі.

Гриби допомагають вилікуватися від раку, доброякісних пухлин і багатьох інших хвороб, але іноді люди починають застосовувати їх із лікувальною метою дуже пізно, коли хвороба вже сильно запущена або після того, як довго вживали отруйні трави й ті їм не допомогли. Якщо онконедуга прогресує, сподіватися на повне одужання важко, а ось істотно продовжити життя цілком можливо. Та сподіватися на те, що, пройшовши курс лікування грибами шиїтаке, веселка або грибною сумішшю, відразу отримаєте позитивний результат, не варто. Лікування грибами тривале. Спочатку вживають ударні дози цілющого засобу, потім, регулярно — підтримувальні.

Не можна заперечувати позитивну дію на організм отруйних рослин, таких, як болиголов і аконіт. Отрути, що знаходяться в них, потрапивши до організму, дають поштовх спеціальним клітинам-макрофагам, які починають активізувати для боротьби з раковими клітинами імунітет. Але отрути неможливо вживати до безкінечності. Після закінчення їх уживання пухлина продовжує рости, іноді навіть із новою силою. Не треба забувати й про те, що отруйні рослини негативно діють на печінку, нирки, підшлункову залозу, жовчний міхур, шлунок, кишечник, а вони мають бути здоровими. Якщо це не так, то виникають побічні дії лікування, що призводять до розвитку набряклості, цукрового діабету, ниркової й печінкової недостатності. Найбільш отруйна рослина — аконіт, а найлояльніший для онкохворого — мухомор червоний. Цей отруйний гриб діє на організм не через отруту, а через протипухлинні ферменти, що в ньому містяться.

Рак — загадкова хвороба, про неї знають багато, і одночасно нічого. Мені особисто відомо одне, що для одужання потрібні хороший імунітет і нормально функціонуючі внутрішні органи. Іноді навіть найпростіший гриб, наприклад, веселка звичайна, або суміш з двох чи трьох грибів дає відмінний протипухлинний ефект.

Для приготування стандартної настоянки веселки — 3 середнього розміру яйця гриба заливають у скляному посуді 0,5 л 400 горілки й настоюють 2-3 місяці в темному місці при кімнатній температурі. Вживають настоянку по 1 ст.л. тричі на день протягом місяця. Далі готують більш концентрований лікувальний засіб, використовуючи для його приготування 4 середні яйця веселки й 0,5 л горілки. Після настоювання вживають таку настоянку тривалий час по 1 ст.л. вже 4 рази на день.

Досить непогано для лікування й профілактики онкозахворювань, усунення аденоми простати, мастопатії, інших доброякісних пухлин подрібнити сухими в кавомолці й змішати 5 г грибів рейші, 15 г грибів веселки й 20 г грибів шиїтаке, залити суміш 1 л 400 горілки чи вина «Кагор», настояти 10-20 днів у темному місці при кімнатній температурі і вживати настоянку разом із осадом, щоразу збовтуючи, по 1 ст.л. тричі на день.

Ефективніша настоянка з суміші грибів веселка й шиїтаке. Необхідно перетерти сухими до порошку 15 г веселки й 20 г шиїтаке, залити суміш 1 л горілки чи вина «Кагор», витримати 10-20 днів у темному місці при кімнатній температурі, а потім використовувати настоянку в лікуванні. При міомі, фіброміомі, аденомі простати й інших доброякісних пухлинах її вживають по 1 ст.л. двічі на день, при онкозахворюваннях — по 1 ст.л. тричі на день, а для нормалізації тиску при гіпертонії й усунення захворювань серця — по 1 ч.л. тричі на день.
Оскільки досить часто спиртне деяким хворим протипоказане, можна перетерти сухими до порошку і змішати 25 г грибів веселки, 30 г грибів шиїтаке й 15 г грибів рейші, а потім уживати по 1 ч.л. грибної суміші в порошку, розмішуючи її в 100-150 мл води, двічі-тричі на день. Лікування буде ефективнішим, якщо додати в грибну суміш, перетерши сухими до порошку, 10 г грибів трутовика модринового й 15 г грибів дощовика. Вживати суміш із 5 грибів, розмішуючи в 150 мл теплої кип’яченої води, теж по 1 ч.л. двічі-тричі на день.

Бажано паралельно зі згаданими вище грибними настоянками або їх сумішами вживати березовий гриб чагу. Особливо це рекомендовано тим, у кого онкозахворювання супроводжується порушенням роботи травного тракту, а ще чага покращує роботу легень, головного мозку й усуває негативні наслідки протиракового опромінення. З цією метою під час його проведення вживають аптечний препарат «Бефунгін», приготовлений на основі гриба чаги. Для приготування в домашніх умовах цілющого настою використовують гриб чагу, знятий із живої, не засохлої берези. Його висушують, потім сухий гриб вимочують добу в кип’яченій холодній воді, подрібнюють на тертці, заливають 3 ч.л. тертого гриба увечері в термосі 0,5 л кип’яченої води, охолодженої до 60-700С, й настоюють ніч. Уранці проціджують і випивають настій маленькими ковтками, вживаючи за раз по 2-3 ковтки, протягом дня.

Щоб швидше одужати, лікування будь-якої хвороби, у тому числі й раку, треба починати з очищення організму від вірусів, бактерій, паразитів і грибків. Для цього я рекомендую використовувати коктейль «Лісовик», до якого входить по 10 г грибів трутовиків модринових і трутовиків білих, а також по 20 г дощовиків лісових, дощовиків звичайних, грибів шиїтаке, лисичок та веселок. Усі гриби беруться сухими. Їх подрібнюють в кавомолці, змішують, потім 2 ч.л. грибного порошку розмішують у 150 мл теплої кип’яченої води й випивають воду разом із осадом. Уживають коктейль, постійно готуючи свіжий, уранці натщесерце та ввечері перед сном протягом 15 днів. Роблять на 2 тижні перерву, а після неї повторюють лікувальний курс. Після такого очищення багато проблем зникають і організм сам починає боротися з недугою.

Ще для очищення організму й зупинки розвитку онкозахворювання впродовж усього лікувального курсу треба вживати адсорбент природного походження на основі пектину яблук, топінамбура, буряка й картоплі. Всі пектини можна придбати в супермаркетах. Їх змішують порівну за вагою, потім 1 ч.л. пектинової суміші розмішують у 150 мл теплої кип’яченої води й випивають такий напій через 2 години після їди. Готують його і вживають 1 раз на день. У тяжких випадках, коли є пухлина та множинні метастази, адсорбент уживають двічі на день. Так само лікують різні захворювання шлунково-кишкового тракту.

Щоб одужання настало швидше, обов’язково треба відмовитися від усіх шкідливих звичок, регулярно займатися спортом, часто гуляти на свіжому повітрі й строго дотримуватися раціонального режиму харчування. Потрібно їсти багато зелені, капусти усіх сортів, помідорів, моркви, фруктів, гречки й пити відразу після віджимання овочеві й фруктові соки. Можна вживати нежирні молочнокислі продукти, двічі на тиждень з’їдати трохи риби та м’яса молодих тварин, а 1 раз на 7 днів — печінки. Слід повністю виключити з раціону ковбаси, кондитерські вироби, газовані й будь-які спиртні напої. Солодке замінити на мед, вживаючи його не більше 1 ст.л. на день. Якщо дуже захочеться оселедця чи квашеної капусти, можна трішки з’їсти.

Із повагою — Валентина Денисівна Криволапова, м. Луцьк