Здрастуй, «Бабушка»!

Завжди із задоволенням ділюся на газетних сторінках простими, випробуваними не раз із позитивним результатом засобами зцілення.

Минулого року в мене місяць мешкав юнак, котрий вчиться на ветлікаря і якого направили в наше місто для проходження практики. Якось, помітивши, що тильна сторона його долоні прямо усипана бородавками, я порадила йому піти до собачої будки, підібрати там будь-яку обгризену собакою кістку й принести її мені, обов’язково запам’ятавши, де саме і в якому положенні кістка лежала. Саша, так звали юнака, дослухався моєї поради й приніс невелику кісточку. Я тричі прочитала молитву «Богородиці»: «О, Пресвятая Владичице Богородице, утоли наші скорбі й пошли утєшеніє скорбящему й болящему рабу Твоєму Олександру». Молячись, хрестила кожну бородавку і торкалася до неї кісточкою, а потім Саша відніс її на місце. Незабаром практика закінчилася й він поїхав. Через деякий час я зателефонувала йому додому, щоб дізнатися, зникли бородавки чи ні. Спочатку Саша сказав, що нічого не допомогло, але через секунду я почула в трубці його радісний крик: «Баба Жанна! На руці нічого немає! Коли ж вони пропали?!.» Виходить, юнак навіть не помітив, коли бородавок не стало.

Так само позбавляються ячменя й фурункулів на початковій стадії. Перевірено не раз. Ось яка сила Божа!

Колись у мене утворився на сечовивідному каналі поліп розміром із квасолину. Тоді я почала вводити на всю ніч у піхву тампони, просочені соком чистотілу. Робила так 10 днів поспіль і поліп розсмоктався. Відтоді минуло 15 років, більше ніяких поліпів у мене не було.

Моєму знайомому чистотіл допоміг здолати онкозахворювання.Так сталося, що він уколов горло рибною кісточкою й через деякий час у цьому місці утворилася пухлина. Чоловік звернувся по допомогу в лікарню й частку пухлини взяли на аналіз. За його результатами у чоловіка визнали рак горла. Провели 5 сеансів опромінення, а потім зробили на 2 тижні перерву, оскільки горло занадто опухло й чоловік міг уживати лише подрібнену міксером їду. Коли пухлина трохи зменшилася, він ще раз пройшов курс опромінення кобальтовими гарматами, але позитивного результату це не дало. Тоді йому хтось порадив наповнити літрову банку, не трамбуючи, травою чистотілу, залити доверху самогоном-перваком і витримати 14 днів у темному місці при кімнатній температурі. Після цього процідити і вживати настоянку, розчиняючи в 100 мл води, тричі на день перед їдою протягом 2 тижнів, робити на 14 днів перерву, а потім повторювати лікувальний курс. Провів мій знайомий із перервами 7 таких курсів і пухлина в нього розсмокталася. Перші 2 тижні він уживав настоянку по 1 ч.л., а далі — по 1 ст.л. за раз. Ось уже 6 років минуло після лікування, чоловік живий-здоровий і почувається прекрасно.

Щоб позбутися папіломи, я вранці змащувала хворобливе утворення йодом, а ввечері — настоянкою чистотілу, рецепт якої описала вище. За 2 тижні папілома засохла й відпала, не залишивши після себе на тілі ніяких слідів.

Зморшки зникнуть, якщо подрібнити й змішати по 1 ч.л. листя шавлії, квіток ромашки й липи, трави звіробою й чистотілу, залити суміш склянкою окропу, настояти півгодини, процідити, влити в настій 2 ст.л. горілки й тричі на день розтирати ним проблемну шкіру.

Із повагою — Жанна Юхимівна Добишева, Запорізька обл.