Здрастуй, «Бабушка»!

Завжди захоплююся простотою та надійністю народних методів лікування.

Наприклад, щоб позбутися пухлини, достатньо залити двома склянками окропу 1 ст.л. подрібненого листя омели, витримати до охолодження, процідити й випити настій рівними порціями за 3 рази протягом дня. Пити його за півгодини до їди. При зовнішній пухлині, окрім цього, потрібно 3 ст.л. подрібненого листя омели настояти до охолодження в 2 склянках окропу, процідити й на ніч робити з настоєм на проблемне місце компрес. Курс лікування — 2-3 тижні.

Внутрішню кровотечу вдасться зупинити, якщо перетерте до порошку сухе листя омели перемішати порівну за об’ємом із натуральним медом і вживати по 1 ч.л. суміші двічі-тричі на день.

Протипоказана омела при гіпотонії, вагітності та гіпотиреозі.

Моя покійна бабуся, доживши до 95 років, читала і вводила нитку у вушко голки без окулярів. Але, за її словами, зір у неї не завжди був відмінний, у молодості він різко став погіршуватися. Тоді бабуся почала постійно носити з собою листя тютюну, дістаючи його кілька разів на день і вдихаючи тютюновий аромат. Незабаром зір у неї значно поліпшився й більше ні разу її не підвів.

Із повагою — Ганна Григорівна Бразилевич, Дніпропетровська обл.