Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу розповісти про цілющі властивості перги (бджолиний хліб) — особливої білкової речовини, якою ­бджоли вигодовують потомство.

Утворюється перга внаслідок молочнокислого бродіння пилку та меду безпосередньо у вулику в умовах мікроклімату бджолиного гнізда. У своєму складі вона має повний комплекс усіх вітамінів, мікроелементів, 50 біологічно активних речовин і 20 амінокислот, збалансованих у потрібних пропорціях самою природою. За цілющими властивостями бджолиний хліб у багато разів перевершує квітковий пилок. Перга буває різного кольору, її форма — великі шестигранники, а смак — солодкий, гіркий і кислуватий. За дією на людський організм бджолиний хліб можна порівняти з діяльністю залоз внутрішньої секреції. Пергу можна застосовувати в комплексі з медикаментами.

Пергу з успіхом застосовують при лікуванні білокрів’я (лейкоз, лейкемія), дисбактеріозу, гіпертонії, серцево-судинних захворювань, простатиту, аденоми, атеросклерозу, туберкульозу, бронхіту, астми, виразки шлунка й дванадцятипалої кишки, захворювань печінки й нирок, переломів, дер­матитів, для поліпшення зору й пам’яті, усунення головного болю й випадіння волосся, нормалізації обміну речовин, профілактики інсульту й лікування його наслідків, для розрідження крові й омолодження шкіри.

Уживають бджолиний хліб при всіх згаданих вище захворюваннях по 1 ч.л. 1-3 рази на день за 10-15 хвилин до їди або через 30-40 хвилин після вживання їжі. Нічим не запивають.

Пергу не ковтають відразу, а тримають у роті до повного розсмоктування. Курс лікування — 30 днів, після місячної перерви повторити. Такими курсами з перервами лікуватися до одужання. Людям, яким виповнилося 50 років, перерви можна не робити.

Накладення бджолиного хліба у вигляді маски на обличчя сприяє розгладженню зморшок.

Тим, хто переніс інфекційне захворювання чи операцію,щоб оздоровити організм, треба змішати 100 г домашнього вершкового масла, 50 г меду, 20 г перги, а потім їсти суміш двічі на день, намазуючи на хліб.

Із повагою – Людмила Вікторівна Герастовська, Одеська обл.