Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу ознайомити милих жінок із дієвими методами лікування випадіння матки.

Зміцнити м’язи лобково-куприкової області й уникнути цієї неприємності допоможе щоденне виконання спеціальних вправ.

Вправа №1. Вранці, лежачи на спині й поклавши долоні на живіт, втягувати його так, щоб руками відчувати рух м’язів не лише живота, а й боків. Після кожного вдиху не опускати живіт 20-25 секунд. Повторити вправу 10 разів. Виконувати її 6-8 разів на день.

Вправа №2. Ноги зігнуті в колінах, руки лежать рівно, м’язи розслаблені. У такому положенні підтягнути ноги до підборіддя й потримати 20-25 секунд. Зробити 10 разів, повторюючи по 6-8 разів на день.

Вправа №3 — складна, але заслуговує на те, щоб витратити час на її виконання. Протипоказана вона вагітним і жінкам при надмірних місячних. Стати прямо, ноги поставити на ширину плечей, а руки розслаблено опустити вздовж тулуба. Зробити глибокий вдих, а на видиху трішки присісти, рівно утримуючи спину. Розслабити всі м’язи й ритмічно виконати пружинисті рухи колінами так, щоб вібрація відчувалася всім тілом. Дихати довільно. Спочатку зробити стільки вібрацій, скільки зможете, але поступово довести їх кількість до 164 за раз. Ця вправа дозволяє поставити матку на місце, легше перенести клімакс, нормалізувати обмін речовин, кров’яний тиск, рівень цукру в крові й роботу сечового міхура, позбавляє прищів, лущення шкіри, безсоння, гастриту, геморою, депресії, ожиріння, імпотенції, деяких жіночих хвороб, артриту, бронхіту й варикозного розширення вен.

Вправа №4. Стиснути пахово-куприковий м’яз на 3-5 секунд, а потім на такий самий час розслабити. Намагатися при цьому не напружувати інші м’язи. Якщо процес проходить дуже слабо, надіньте на руку медичну рукавичку, введіть у піхву вказівний, середній і безіменний пальці й постарайтеся стискувати їх м’язами. Потім, не розтискаючи м’язів, витягніть один палець, через 3-5 секунд — другий і через такий самий проміжок часу — третій. Після цього розслабтеся. Робити все по 10 разів 3-4 рази на день.
Через тиждень додати до комплексу цих вправ ще одну.

Вправа №5. Стати прямо, ноги виставити на ширину плечей, а руки розслаблено опустити вниз. Після цього підняти їх на рівень грудей, повернувши долоні обох рук униз, і підняти руки над головою, вивернувши долоні вгору й злегка нахиливши тіло назад. Намалювати руками над головою, одночасно повертаючи голову й таз, горизонтальний круг. Зробити 4 таких круги за годинниковою стрілкою й 4 — проти. Всі рухи мають бути плавними. Закінчуючи вправу, руки розпрямити вперед, повернувши долоні вниз, а потім повернути в початкове положення. Повторити все 8 разів. Виконання цієї вправи сприяє очищенню організму від шлаків, усуненню судом, оздоровленню хребта, легень, селезінки, нирок, серцево-судинної системи й шлунково-кишкового тракту.

Непогано розчинити в 10 частинах за об’ємом теплої води 1 частину кухонної солі, змочити в сольовому розчині чистий лляний рушник і обв’язати ним низ живота. Змінювати пов’язку у міру висихання.

Обов’язково при випаданні матки приймати лікувальну ванну. Треба подрібнити й змішати 600 г вівсяної соломи, 500 г бруньок сосни, 400 г трави хвоща польового, 350 г трави череди, 300 г трави мокриці, 250 г трави хвилівника, по 200 г шишок хмелю й квіток ромашки без’язичкової, 150 г трави чистотілу, 100 г кори дуба й 50 г трави материнки (при нефриті й неврозі соснові бруньки й хвощ польовий не додавати, а при підвищеній кислотності шлункового соку виключити зі збору материнку), помістити суміш у полотняний мішечок, поклавши в нього ще й шматок кремнію, залити рослини в мішечку відром води, довести до кипіння й прокип’ятити 5-10 хвилин. Витримати не менше 2 годин у теплому місці й вилити настій, заздалегідь відливши 2 л в банку, у ванну з температурою води 36°С. Лягти в неї, накрити ванну зверху клейонкою або поліетиленовою плівкою й полежати 20 хвилин. Приймати такі ванни ввечері перед сном. При виході з ванни тіло не витирати, а дозволити йому самому просохнути. Потім обов’язково півгодини полежати, а після цього розчинити в 50 мл теплого відлитого настою 1 краплю соку чистотілу, 20 крапель цілющого бальзаму, змочити в розчині гігієнічну прокладку й ввести її у піхву. Розчином, що залишився, просочити іншу прокладку й закріпити її на лобку. Так спати до ранку. Лікуватися таким чином протягом 10 днів, щодня збільшуючи дозу бальзаму й соку чистотілу в настої на 1 краплю.

Щоб приготувати бальзам, потрібно в період цвітіння бузку й каштана наповнити трилітрову банку цвітом цих рослин, зібраним о 10.00 в сонячний день, залити доверху 55-60° горілкою, обмотати шийку банки товстою поліетиленовою плівкою, зав’язати її кілька разів ниткою, щоб не було доступу повітря, й залишити в темному місці при кімнатній температурі.

Далі вилити в півлітрову банку флакон «Тройного» одеколону, помістити в нього подрібнене коріння живокосту так, щоб воно було покрите одеколоном, а через 2-3 тижні цю масу додати в банку з цвітом каштана й бузку. Знову щільно її закрити, щоб не було доступу повітря, й залишити в темному місці при кімнатній температурі.

Коли зацвіте мокриця, вичавте із неї і з подрібнених стебел лопуха по склянці соку, змішайте соки в банці зі склянкою 600 самогону й щільно її закупорте. Через якийсь час зацвіте осот. Його є кілька видів, але потрібний той, який цвіте кошиком, має сильний запах, і на якому завжди багато бджіл, що збирають нектар.

Потрібно подрібнити й змішати по 1 склянці квіток та коріння рослини, залити суміш у банці, щоб покрило, 60° самогоном і залишити на 3 тижні в темному місці при кімнатній температурі. Потім настоянки осоту, соків лопуха й мокриці злити в одну місткість і залишити до дозрівання плодів кінського каштана. Далі 12 штук подрібнених разом із коричневою шкіркою каштанових плодів додати в банку з цвітом бузку, каштана й коріння живокосту і витримати 3 тижні в темному місці при кімнатній температурі. Після цього всі настоянки змішати, процідити й залишити готовий бальзам на зберігання в темному місці. При артриті, артрозі, остеохондрозі, остеоартрозі, болю в попереку, м’язах і суглобах кілька разів на день розтирати ним проблемні місця. При застуді, запаленні вен, геморої й хворобах опорно-рухового апарату пити його по 25-30 крапель тричі на день до стабільного поліпшення стану здоров’я.

Щоб надалі уникнути випадіння матки, треба відмовитися від носіння взуття на високих каблуках — воно має бути м’яким і легким при ходьбі, уникати всіляких стрибків, піднімання тяжкостей і переохолодження.

Із повагою — Віктор Юхимович Корнієнко, Кіровоградська обл.