Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу трохи розповісти про маклюру — рослину сімейства шовковичних.

Названо її так на честь американського натураліста Маклюри, а ще рослину називають адамове яблуко, лжеапельсин, китайський, індійський апельсин, боже дерево і божий дар. Зморшкуваті плоди маклюри зовні схожі на апельсин, а запах їхньої м’якоті нагадує огірковий. Але, на відміну від апельсинів і огірків, маклюра неїстівна. Зате її отруйні плоди мають дивні цілющі властивості.

Дуже добре 1 частину за об’ємом свіжих подрібнених плодів рослини залити 5 частинами 50-60° самогону, витримати 2 місяці в темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 3 краплі настоянки перед їдою першого тижня 1 раз на день, другого — 2 і третього — тричі на день. Кожних наступних 7 днів збільшувати дозу на 1 краплю, щоб через 30 тижнів уживати настоянку по 30 крапель тричі на день. Після цього щотижня зменшувати на 1 краплю доти, доки знову не станете вживати по 3 краплі настоянки тричі на день. За необхідності після місячної перерви лікувальний курс повторити. Щоразу при вживанні розводити настоянку трохи водою. Зберігати її в темному місці при кімнатній температурі. Вживання настоянки за описаною вище схемою допоможе зупинити на початковій стадії розвиток раку горла, легень і передміхурової залози. Приборканню подагри й поліартриту, усуненню відкладення солей, п’яткової шпори й міжхребетної грижі сприяє натирання тричі на день та на ніч настоянкою болісного місця з наступним його укутуванням вовняною хусткою.

Ефективно помістити в банку шаром в 1,5 см топлений свинячий внутрішній жир, зверху — такої самої товщини шар стиглих плодів маклюри, порізаних скибочками по 1 см, і так, чергуючи жир і плоди, заповнити посуд доверху, намагаючись, щоб верхнім виявився шар жиру. Закрити шийку банки капроновою кришкою, обмазати зверху тістом, щоб не було щілин, і витримати 24 години в гарячій духовці. Після цього вмістом посуду наповнити іншу банку так, щоб у ній не залишилося повітря, герметично закрити її й поставити на зберігання в холодильник. При фурункулах, чиряках, мастопатії, раку шкіри (меланома) приготовлену мазь нагрівають, рівномірно розподіляють по чистій лляній тканині, прикладають її змащеним боком до болісного місця, укутують вовняною хусткою й залишають компрес на 4 години. Проводять процедуру через день. Курс лікування, залежно від захворювання, — від кількох днів до 3 місяців. Для зупинки розвитку раку прямої кишки виготовляють із мазі свічки завдовжки 2 см, а завтовшки — 1 см і вводять їх на ніч в анус. Роблять так через день протягом двох місяців.

Діабетикам лікування маклюрою протипоказане.

Із повагою — Віра Василівна Петрова, Запорізька обл.