Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу приділити трохи уваги розторопші плямистій.

Це рослина із сімейства складноцвітих згадується ще в роботах знаменитого старогрецького лікаря Діоскорида й римського медика Галена. Широко застосовували розторопшу і в середньовічній Європі. В народі рослину називають мар’їн чортополох, гостро-строкато, мар’їн татарник, святий чортополох і чортополох Святої Марії.

Ім’я Богоматері згадується в назві рослини на багатьох європейських мовах. Це пов’язано з легендою про те, що білі плями на листі розторопші — молоко Божої Матері. Болгари, наприклад, називають рослину подарунком Діви Марії, а в Шотландії вона є символом країни.

Мабуть, жодна рослина на землі не удостоїлася такого високого звання.

Використовують розторопшу при лікуванні різних захворювань, але особливо нею успішно лікують хвороби печінки та жовчного міхура. Лікарською сировиною служать насіння й коріння рослини. Окрім маси вітамінів і мінералів, що містяться і в інших рослинах, в розторопші є біологічно активні речовини — силімарини, які рідко зустрічаються в природі. Ці речовини мають не лише антиоксидантні властивості, а й зміцнюють клітинні мембрани нашого організму, сприяють утворенню нових клітин і стимулюють синтез білка. В результаті збільшується вироблення жовчі і, якщо печінка функціонує нормально, то підтримується й уся імунна система. Це важливо для протиракового захисту організму.

При радикуліті, артриті, судомах, холециститі, гепатиті, коліті, геморої, жовчнокам’яній хворобі, затримці сечі, псоріазі, деяких видах алергії, хворобах печінки й селезінки потрібно залити в емальованому посуді 200 мл гарячої води 1 ст.л. подрібненого насіння розторопші, витримати 30 хвилин під кришкою на киплячій водяній бані, процідити настій гарячим через 3 шари марлі, довести його об’єм окропом до 200 мл і вживати по 1 ст.л. тричі на день за 20 хвилин до їди. Курс лікування, залежно від захворювання, — від 2 тижнів до 3 місяців.

Ефективно при хворобах печінки й шлун­ково-кишкового тракту залити 30 г подрібненого коріння розторопші 0,5 л води, проварити на слабкому вогні до википання половини об’єму рідини, настояти 10 хвилин, процідити і вживати кожну годину по 1 ст.л. приготовленого відвару. Готувати та вживати його протягом 15-20 днів.

Гепатит вдасться приборкати, якщо 30 г насіння розторопші, перетертого сухим до порошку, проварити на слабкому вогні в 0,5 л води до википання половини об’єму рідини, процідити і вживати по 1 ст.л. відвару кожну годину з 8.00 до 20.00. Курс лікування — 21 день, після двох тижнів перерви повторити.

Корисно при проблемах із печінкою вживати 4-5 разів на день протягом 40 днів по 1 ч.л. насіння розторопші, перетертого до порошку. Після 14 днів перерви повторити лікувальний курс. Такими курсами з перервами лікуватися протягом року. Непогано 2 ст.л. подрібненого разом із корінням листя розторопші залити івечері 0,5 л окропу, витримати ніч, а вранці процідити й пити по 3/4 склянки настою тричі на день. Для усунення наслідків отруєння його вживають по 1 ст.л. 3-5 разів на день через рівні проміжки часу. Нейтралізує настій і негативні наслідки променевої й хіміотерапії, застосовуваних при лікуванні онкозахворювань. Під час їх проведення його вживають через рівні проміжки часу по 1 дес.л. 4 рази на день, а далі, протягом 20-25 днів, — по 1 ч.л.

Із повагою — Галина Петрівна Адаменко, Полтавська обл.