Здрастуй, «Бабушка»!

У цій статті хочу ознайомити з цілющими властивостями соку з ягід винограду та виноградної лози.
Доведено, що за своїм біохімічним складом і високою калорійністю сік із ягід винограду не поступається жіночому грудному молоку й входить до першої трійки високоякісних фруктових соків. Ще він, на відміну від усіх овочевих, фруктових і ягідних соків, так само як і мед, після вживання відразу поступає в кров, через що швидко засвоюється людським організмом. Сік із ягід винограду має високу тонізуючу і загальнозміцнювальну дію, славиться своїми бактерицидними, сечогінними й відхаркувальними властивостями. У ньому присутні солі близько 25 мінеральних речовин, є глюкоза та фруктоза. Виноградний сік із ягід дуже корисний, особливо його рекомендується пити літнім людям, оскільки він сприяє довголіттю. Не слід ним зловживати. Пити сік із ягід винограду, розбавляючи його на 1/3 водою, можна по 1-2 склянки на день не частіше 2-3 днів на тиждень.

У соку з лози винограду не так багато вітамінів і інших біологічно активних речовин, як у соку з виноградних ягід, та все ж його теж із успіхом використовують у народній медицині. Ще наші предки застосовували цей вид виноградного соку для зупинки внутрішніх кровотеч, вживаючи його з цією метою по 10-12 крапель 4-6 разів на день. Тим, кому за 60, я б рекомендував використовувати сік виноградної лози для зміцнення імунітету й нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Треба змішати свіжовичавлений із 1 лимона сік, 0,5 ст.л. рідкого меду, 150 мл соку з лози винограду і вживати по 1 ст.л. суміші тричі на день перед їдою. Пити її 5 днів на тиждень. Ні в якому разі не збільшувати разову дозу.

Ще хочу запропонувати рецепт цілющого напою з соку виноградної лози, який не лише зцілює, а й активно насичує організм життєдайною енергією. Тож, щоб приготувати напій, потрібно під час весняного виділення лозою соку відрізати на виноградному кущі трохи лози, підвісити або підставити під зріз посуд і зібрати в нього 3-5 л виноградної сльози. Злити все в чистий бутель, додати на 3 л соку склянку, а на 5 л — 1,5 склянки цукру й поставити в тепле місце бродити, надівши на шийку бутля гумову рукавичку, у якої напальнички проткнуті тонкою голкою. Через 1,5 місяця вино з виноградної сльози готове. Воно повинно бути білим, майже прозорим. Його треба процідити через складену в 2 шари марлю в інший бутель і герметично закупорити посуд. Восени, після збору винограду, треба назбирати півлітрову банку кісточок виноградних ягід, висушити їх і потовкти. Залити товчені кісточки приготовленим із виноградної сльози вином й залишити на 3 тижні настоюватися. Після цього цілющий напій можна вживати. П’ють його по 50 мл 1 раз на день перед їдою протягом місяця. Це дозволяє зміцнити імунітет, нормалізівати обмін речовин, позбутися серцево-судинних захворювань, хвороб щитовидної, підшлункової й статевих залоз, очистити кров і заспокоїти нерви. Взагалі, вживаючи цей напій по місяцю раз на рік, ви забудете дорогу до лікарів. Пробуйте, не пошкодуєте.

Із повагою — Борис Антонович Лебеденко