Дорогі читачі газети «Бабушка»!

Давно не писав про «Стимулін-Д» і ось вирішив поділитися тим, що ми напрацювали за останні роки. «Стимулін-Д» розвивається! Я їжджу по різних містах і читаю лекції про цей чудовий препарат, навчаю людей правильному застосуванню його. У перших статтях (це було понад 10 років тому) я розповідав, як приготувати «Стимулін» самому. Дехто застосовував до себе мій спрощений рецепт, але заводська технологія складніша — її не повторити в домашніх умовах. Більше того, я й група лікарів постійно розвиваємо «Стимулін», удосконалюємо технологію і склад препарату. Всього зі «Стимуліном» у світі працює вже близько 1000 лікарів.

Нещодавно ми провели першу міжнародну конференцію «“Стимулін-Д” і його застосування при оздоровленні людини». Було багато цікавих доповідей докторів і цілителів із України, Росії, США, Іспанії, Італії, Франції, Бельгії, Німеччини, Естонії, Латвії й Казахстану. Люди ділилися досвідом, хто і як застосовує «Стимулін-Д», як працюють із дітьми з ДЦП, аутизмом, у кого які результати по лікуванню «Стимуліном» онкології, як застосовувати його разом із п’явками, хіджамою (це новий, відроджений зі старовини, метод лікування за допомогою банок і капілярного кровопускання). Розповідали, кому препарат допоміг при шизофренії, кому при епілепсії, кому при псоріазі, інсульті, проблемах із нирками, при поліпах, аденоїдах, герпесі, папіломовірусі, гепатиті, як застосовували «Стимулін» разом із травами, гомеопатією, грибними препаратами, масажем живота і мануальною терапією.

Зараз ми ведемо дослідження по лікуванню аутизму й наркоманії. Ми постійно розвиваємо «Стимулін», але є прикрі моменти — з’явилися ділки, які намагаються підробити препарат, не знаючи усіх тонкощів і нюансів, не маючи тієї технології, яка забезпечує потрібні якості й силу його цілющих властивостей. Ці підробки дискредитують «Стимулін», тому я хочу застерегти усіх від них. Фото Стимуліну, який ми виробляємо за заводською технологією з урахуванням усіх тонкощів, постійно удосконалюючи, я публікую.

Усіх, хто захоче навчитися оздоровленню «Стимуліном», запрошую на курси в Київ. Записатися на них можна за телефоном (067) 253-96-29 або (099) 234-19-68, або ж через електронну пошту maliy2000@gmail.com. Це мої особисті номери. Я сам консультую усіх тих, хто потребує допомоги по застосуванню «Стимуліну», виїжджаю з лекціями й по інших містах, куди мене запрошують. Паралельно проводжу діагностику і розповідаю, як застосовувати «Стимулін».

За останні роки ми розробили нові форми препарату — 3 рідкі форми розчину для зовнішнього застосування по точках і меридіанах та розчин для внутрішнього застосування.
Є гомеопатична мазь «Стимулін-Арніка», використовувана для лікування дітей із родовою травмою і постінсультних хворих, гомеопатичні крупинки для внутрішнього застосування, використовувані для зміцнення імунітету й лікування хронічних захворювань через короткочасне загострення. Є крупинки для поліпшення якості сну, тобто, щоб людина могла уві сні оздоровлюватися й швидше відновлюватися. Також можемо запропонувати спеціальні крупинки «Стимуліну» від агресивності, надмірної дратівливості, нетерпимості до близьких і рідних. Багатьом людям вони допомогли налагодити відносини між подружжям, дітьми й батьками, братами і сестрами.

Створили ми також «Стимулінові краплі для очей», які багатьом людям допомогли перемогти катаракту, увеїт, кон’юнктивіт, ячмінь, халязіон і навіть алергію.
Краплі «Стимулін для носа» допомагають при алергічних ринітах, аденоїдах, поліпах у носі та гаймориті.

Спеціальна мазь «Стимулін-Арніка» і розчин «Стимулін-малюк» дозволяють новонародженим дітям прибрати можливі родові травми і запобігти розвитку ДЦП й алергії, налагодити нормальний розвиток нервової системи дитини, її імунітету. «Стимулін» можна й треба застосовувати до новонароджених.

У людей зараз багато стресів. Полегшити це допоможуть гомеопатичні крупинки «Стимулін». Ще, коли людина часто нервує, у неї в кишечнику з’являються мікровиразки. Вони лікуються спеціальними капсулами «Стимулін-ДХ». Ці капсули також допомагають при синдромі знервованого кишечнику, неспецифічному виразковому коліті й хворобі Крона.
«Стимулін-нігтик» допомагає зміцнити не лише нігті, а й усі меридіани людини, покращуючи її загальну енергетику.

Свічки «Стимулін» ми розробили для лікування геморою, тріщин прямої кишки, простатиту, аденоми й жіночих гінекологічних захворювань.

На конференції кілька докторів робили доповіді про лікування коронавірусу. Одна лікар із Італії досить швидко вилікувала від нього «Стимуліном» свою сім’ю. Зробив доповідь-обґрунтування лікування «Стимуліном» коронавірусу і доктор Соколенко із Києва. Якщо пам’ятаєте, «Стимуліном» колись лікували малярію і зараз при лікуванні коронавірусу успішно застосовують протималярійні препарати. Ось і наші доктори допомогли своїм сім’ям і пацієнтам «Стимуліном». А взагалі захворюванню простіше запобігти, ніж потім лікувати. Ті, хто користується нашим «Стимуліном», або зовсім не хворіють, або переносять перебіг недуги дуже легко, швидко і без ускладнень. У цих людей швидко виробляється адекватна імунна відповідь і немає ускладнень. Ось така відповідь «Стимуліна» коронавірусу.

Про «Стимулін» я можу розповідати довго, у мене курси проходять цілий день, та краще, якщо ви пришлете свої запитання в «Бабушку», а я відповім на них через газету. Особисто консультую всіх, як правильно застосовувати «Стимулін». На телефонні дзвінки не завжди можу вчасно відповідати, оскільки часто допізна приймаю пацієнтів. Із питань консультації мені краще телефонувати з 19.00 до 21.00 за номером (067) 253-96-29 чи (099) 234-19-68, або написати на e-mail: maliy2000@gmail.com.
Добрі люди, бажаю здоров’я вам і вашим сім’ям! Бережіть себе!

P.S. Готую до видання другу книгу про «Стимулін». Якщо хтось захоче розповісти, як йому, рідним чи знайомим допоміг «Стимулін», пишіть у «Бабушку» на ім’я доктора О.В.Малого. Обіцяю найцікавіші випадки включити в книгу. Хто захоче — зможе замовити її з автографом.

Із повагою — ваш доктор Олександр Вікторович Малий