Здрастуй, «Бабушка»!

Земний уклій тобі та твоїм читачам від мене й прошу прийняти чергову підбірку засобів оздоровлення.

Для усунення ентериту (запалення тонкої кишки), зупинки шлункових і маткових кровотеч треба залити в емальованому посуді склянкою окропу 3 ст.л. сухої подрібненої трави споришу, витримати 15 хвилин під кришкою, періодично помішуючи, на киплячій водяній бані, потім настояти 40 хвилин при кімнатній температурі, процідити, макуху віджати, довести об’єм настою кип’яченою водою до 250 мл і пити по 1/3-1/2 склянки тричі на день перед їдою протягом 1-2 тижнів.

Виразка шлунка й дванадцятипалої кишки зарубцюється, якщо залити 200 мл окропу 1 ст.л. подрібненого коріння солодки, витримати до охолодження, процідити й випити 0,5 склянки настою. Готувати та пити його тричі на день перед їдою. Курс лікування — місяць, після 15 днів перерви повторити.

Підмаренник чіпкий упорається з хворобами сечового міхура й епілепсією. Потрібно 4 ч.л. сухої подрібненої трави залити в термосі двома склянками окропу, настояти 4 години, процідити й пити по 100 мл настою 4 рази на день за півгодини до їди протягом 20-30 днів. Після десятиденної перерви лікувальний курс за необхідності повторити.

Слух при його втраті незабаром відновиться, якщо кілька разів на день закапувати в кожне вухо по 2-3 краплі свіжовичавленого з листя в’яза соку. Щоразу перед закапуванням підігрівати сік до температури тіла.

Жінкам, котрі страждають від випадіння матки, раджу приготувати з горішків кипарису насичений відвар, настояти його до теплого й посидіти у ньому 15-20 хвилин. Виконувати процедуру кілька разів на день. Незабаром матка повернеться на місце. Протипоказане таке лікування тим, у кого є проблеми з серцем.

При початковій стадії цирозу печінки й не запущеній пухлині шлунка потрібно залити 1,5 склянками окропу 3 ст.л. подрібненої трави звіробою, настояти 2 години, процідити й пити по 1/3 склянки настою тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування — до 2 місяців.

На все добре, одужуйте.

Із повагою — Леонід Шпак, м. Дніпро