Здрастуй, «Бабушка»!

Те, що синій йод (йодинол, амілойодин) — ефективний засіб лікування багатьох хвороб, доведено давно, тому раджу його приготувати й завжди мати під рукою.
Для приготування амілойодину потрібно в 50 мл теплої кип’яченої води розвести 10 г (1 ч.л. з верхом) картопляного крохмалю, добре розмішати, щоб не було грудок, додати 10 г цукрового піску й 0,4 г (кілька кристаликів) лимонної кислоти. Одночасно з цим закип’ятити 150 мл води й влити в окріп отриманий розчин крохмалю. Ретельно розмішати й залишити при кімнатній температурі охолоджуватися. Після охолодження влити 1 ч.л. 5% спиртового розчину йоду. Засіб інтенсивного синього кольору, що утворився, й буде амілойодином. Зберігається він у закритій посуді при кімнатній температурі, не втрачаючи своїх властивостей, протягом багатьох місяців.

Тим, хто хоче позбутися пухлини шлунка з метастазами в печінку, кишкової інфекції, виразки шлунка й дванадцятипалої кишки, будь-яких захворювань шлунково-кишкового тракту, рекомендую готувати щодня 1 л амілойодину і їсти його ложками, коли захочеться, й обов’язково з’їдати по 1-2 ст.л. перед їдою. З’їсти таким чином до вечора всю приготовлену порцію цілющого засобу. У холодильник амілойодин не ставити. Для смаку можна додавати в нього будь-який сироп. Таким чином лікуватися протягом місяця.

Впорається амілойодин і з алергією на бджолопродукти. В цьому випадку його слід уживати через день по 1/3 склянки тричі на день.

Йодинол — синій йод, приготовлений на основі спирту, допоможе здолати вагінальний кандидоз (молочниця). Зазвичай ця недуга розвивається як ускладнення терапії антибіотиками, при тяжких інфекційних захворюваннях, пов’язаних із порушенням обміну речовин, злоякісних новоутвореннях і інших подібних хворобах. Традиційними засобами, оскільки патогенні грибки, що викликають захворювання, мають високу стійкість до хімічних препаратів і фізичного на них впливу, кандидоз лікувати важко. А ось йодинол легко з ним розправиться. При лікуванні 50-60 мл йодинолу треба розводити такою самою кількістю за об’ємом теплої кип’яченої води й спринцюватися цим розчином. Виконувати процедуру вранці та ввечері. Курс лікування — 7-10 днів.

Раджу попросити приготувати йодинол по запропонованому нижче рецепту досвідчених фармацевтів. В емальований, скляний посуд або посуд із нержавіючої сталі об’ємом в
1 л треба помістити 9 г полівінілового спирту (твердого безбарвного полімеру), влити 700-800 мл води й залишити на 1-6 годин для набрякання полімеру (при використанні добре розчинного полівінілового спирту фазу набрякання можна опустити). Після цього вміст посудини нагріти до 90-1000С й проварити при такій температурі на слабкому вогні 0,5-3 години — до отримання майже прозорого розчину. Потім охолодити майже до кімнатної температури, влити у відвар 3 мл аптечної йодистоводневої кислоти з питомою вагою 1,4 і довести вміст посудини теплою водою до об’єму в 1 л. Отриманий розчин має бути прозорого темно-синього кольору. Йодинол зберігається в закритому скляному посуді при температурі від 3°-30°С досить тривалий час.
Зцілюйтеся синім йодом і більше не хворійте.

Із повагою — Юрій Васильович Балацький, Полтавська обл.