Здрастуй, «Бабушка»!

Завжди серце наповнюється радістю, якщо мої рецепти хоч комусь допомагають наблизити мить одужання.
Якось на суглобі великого пальця ноги в мене наросла кісточка. Я спочатку не звернула на це уваги, та коли утворення почало дуже боліти, вирішила звернутися до лікаря. Діагноз — подагра. Дізналася, що розвиток захворювання провокує надлишок в організмі сечової кислоти. Особливо цьому сприяє пристрасть до м’яса, жирних ковбас і шинки, також провокують подагру деякі види риб, бобові, інжир, кава, шоколад, міцний чорний чай і червоні вина. Усвідомивши, що вся моя біда в нераціональному харчуванні, відразу відмовилася від м’ясного, щавлю, шпинату, кави й чаю, а також значно обмежила вживання бобових і свіжих помідорів. Ще я дізналася, що мені протипоказані пивні дріжджі, сечогінні препарати й «Аспірин», а ось води, різних фруктових соків потрібно пити якомога більше. Засвоївши все це, налагодила свій раціон і тепер, слава Богу, подагра мене не турбує.

Після перенесеної з приводу онкозахворювання операції мій брат дуже погано переносив хіміотерапію. І тоді одна жінка порадила йому з’їдати щодня 2 ст.л. пророслої пшениці. Це дійсно допомогло брату без проблем закінчити лікувальний курс. Після виписки він ще півроку вживав пророслі зерна й не лише впорався з онконедугом, а й помітно поліпшив зір. Щоб проростити пшеницю, потрібно зерна промити, викласти на блюдо, покрите вологою тканиною, прикрити зверху ще одним куском тканини й залишити все на 2-3 дні в теплому місці. Щодня тканину зволожувати. Цілющу силу мають зерна з висотою паростків 1,5 міліметри.

Мого зятя близько 10 років мучила суха екзема. Звертався він по допомогу до багатьох медичних фахівців, але застосування рекомендованого ними лікування не сприяло усуненню недуги. Страждав зять доти, доки йому не порадили пролікуватися котячими лапками. Він уранці заливав склянкою окропу 1 ч.л. подрібненого листя рослини, кип’ятив рівно 1 хвилину на слабкому вогні, після охолодження проціджував відвар і випивав ковтками протягом дня. Вживав його, щодня готуючи свіжий, протягом 2 місяців. Зробив на місяць перерву, а потім повторив лікувальний курс. Як наслідок, його тіло повністю очистилося від екземи.

У дошкільному віці мій онук часто хворів на бронхіт. Щоб зміцнити організм, лікар-педіатр порадила давати хлопчику чорний шоколад. Він з’їдав його по 15-25 г на день і незабаром бронхіт перестав його турбувати. Рекомендую їсти чорний шоколад і тим, у кого стався стрес. По собі знаю, що це сприяє усуненню його негативних наслідків.

Раджу всім, хто потребує, застосовувати до себе описані вище методи. Запевняю, ви не пошкодуєте.

Із повагою — Любов Олексіївна, Харківська обл.