Здрастуй, «Бабушка»!

За статистичними даними в нашій країні рак молочної залози у жінок займає одне з перших місць серед усіх злоякісних захворювань. Розрізняють вузлову й дифузну форми цього виду раку.

Народними засобами найефективніше лікується рак грудей 1-2 ступеня. Бажано застосовувати їх після хірургічного видалення злоякісної пухлини, а також у перервах між проведенням променевої та хіміотерапії.

Зупиняє ріст ракових клітин пізньоцвіт осінній. З лікувальною метою використовують цибулини рослини. Їх подрібнюють, готують з отриманою кашкою на основі вазеліну 05-1% мазь, а потім двічі-тричі на день роблять із маззю на 2-3 години на хворі груди компреси. Курс лікування — 1 місяць. Як знеболювальне, застосовують у вигляді аплікацій листя беладони.

Не дозволяє онконедугу прогресувати настоянка болиголову. Її вживають о 6.00 натщесерце за годину до сніданку, а потім об 11.00, 16.00 і о 21.00, не менше ніж через 2 години після їди. Починають вживання настоянки з 1 краплі за раз. Щодня збільшуючи дозу на 1 краплю, доходять до 40 крапель за раз, а потім, зменшуючи щодня по краплі, повертаються до дози в 1 краплю. Після 7-10 днів перерви лікувальний курс повторюють. Проводять із перервами 3 таких курси. Дозу настоянки від 1 до 13 крапель уживають зі 100 мл води, від 13 до 26 крапель — зі 150 мл, від 26 до 40 крапель — з 200 мл води. Корисно прикладати до хворих грудей свіже листя болиголову, змащене медом.

Рак грудей припинить розвиватися, якщо залити 100 мл медичного спирту 2 ст.л. сухої подрібненої трави зимолюбки, настояти 14 днів у темному місці, а потім уживати по 30 крапель настоянки тричі на день перед їдою. Зберігати її в холодильнику.

П’ють із лікувальною метою настій калачиків лісових. Треба 1 ст.л. подрібненого коріння рослини залити ввечері склянкою окропу, витримати ніч, а вранці процідити і вживати по 1 ст.л. настою тричі на день за півгодини до їди.

Ще можна залити склянкою окропу 2 ст.л. листя вільхи, настояти до охолодження і вживати по 2 ст.л. настою 3-4 рази на день.

Упорається з раком грудей дурман. Потрібно 1 частину за об’ємом насіння рослини залити 5 частинами 700 спирту, настояти 14 днів у прохолодному темному місці і вживати по 1-2 краплі (не більше!) настоянки, розчиняючи її в 1 ст.л. води, 3-4 рази на день. Можна залити 300 мл води 1 ч.л. перетертого до порошку листя дурману, через 2 години процідити і вживати по 1 ст.л. настою тричі на день.

Оздоровлюють сокирки. Потрібно 1 г сухого коріння рослини залити 200 мл води, проварити на слабкому вогні до википання 1/3 первинного об’єму рідини, процідити і вживати по 1 ч.л. відвару тричі на день. Паралельно робити з ним на пухлину компреси.

Розсмоктуванню пухлини сприяють компреси з відваром буркуну, змішаного з бобовим борошном та трояндовою олією. Також пухлина молочної залози розсмокчеться, якщо олово (метал) в порошку змішати порівну за об’ємом із вершковим маслом і регулярно змащувати отриманою маззю хворі груди. Протягом 15 днів застосовують для розсмоктування пухлин у вигляді компресів насичений винний відвар зерен ладану.

Допомагають компреси й обтирання з настоянкою золототисячнику (1 ст.л. трави залити склянкою горілки й настояти 14 днів). Дуже добре залити склянкою окропу 1 ст.л. трави чистецю болотного, прокип’ятити 2 години, охолодити відвар до кімнатної температури, а потім робити з ним на пухлину компреси. Змінювати їх у міру висихання.

Із повагою — Василь Миколайович Матюк, Волинська обл.