Здрастуй, «Бабушка»!

Рецепти, які поспішаю запропонувати, вже багатьом допомогли одужати і, дасть Бог, ще довго служитимуть людям.

Для приборкання бронхіальної астми потрібно залити 1,5 л горілки 30-50 подрібнених суглобів золотого вуса, витримати 14 днів у темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 1 дес.л. настоянки тричі на день за 40 хвилин до їди до закінчення.

Розсмоктуванню невеликих папілом сприяє змащування двічі на день хворобливих утворень рициновою олією. Курс лікування — місяць.

Атеросклероз не розвиватиметься, якщо трохи більше, ніж 0,5 склянки, подрібненого на тертці свіжого кореня хрону ретельно перемішати зі склянкою якісної сметани і вживати по 1 ст.л. суміші тричі на день за 20 хвилин до їди. Зберігати суміш у щільно закритому посуді в холодильнику.

При грибку-ногтеїді треба 1 частину за об’ємом подрібненої трави болиголову залити 3 частинами горілки, витримати 7 днів у темному місці при кімнатній температурі, а потім часто змочувати в настоянці ватний тампон і прикладати його на 2-3 хвилини (не довше!) до нігтьової пластини. Курс лікування — 3-4 дні.

Аритмія припинить мучити, якщо залити склянкою окропу 1-2 ч.л. сухих подрібнених квіток календули, настояти півгодини, процідити й пити по 1/3 склянки настою вранці, в обід та ввечері за півгодини до їди.

Чистотіл позбавить бородавок і герпесу. Треба свіжу траву вимити, просушити, ретельно подрібнити, вичавити з отриманої маси сік, витримати його 2 дні у холодильнику, потім процідити через кілька шарів марлі у чистий посуд, перемішати 4 частини за об’ємом соку з 1 частиною медичного спирту й кілька разів на день обробляти змоченою в суміші ватою проблемні місця. Незабаром від герпесу та бородавок навіть сліду не залишиться. Зберігати цілющий засіб у холодильнику в загорнутому в чорний папір скляному посуді.

Із повагою — Валентина Феофанівна Стецик, Тернопільська обл.