Здрастуй, «Бабушка»!

Практично усе життя збираю рецепти народної медицини, а потім пропоную їх тим, хто їх потребує.

При облітеруючому ендартеріїті потрібно помістити в літрову банку подрібнену до кашки середнього розміру головку часнику. У інший посуд вичавити з 3 великих лимонів сік, а лимонні кірки та м’якоть без кісточок подрібнити, додати в банку з часником і перемішати. Залити суміш доверху кип’яченою водою кімнатної температури й залишити на добу. Після цього процідити, макуху віджати, перемішати настій із раніше вичавленим лимонним соком і пити по 1/4 склянки до закінчення вранці натщесерце. Випити таким чином без перерви 3-4 порції цілющого засобу.

Мій дядько довго страждав від нічних судом ніг. І ось хтось порадив йому класти на ніч під подушку великий гайковий ключ і спати на ньому. Більше судоми його не турбують.

Цей засіб нормалізує підвищений артеріальний тиск, допомагає впоратися із сильним серцебиттям, зупиняє розвиток атеросклерозу й стенокардії (грудна жаба). Потрібно подрібнити дерев’яним товкачиком до кашки 500 г зрілих плодів глоду, перемішати їх із 100 мл води, підігріти суміш до 40°С і ретельно вичавити з неї сік. Приймати його по 1 ст.л. тричі на день перед їдою та на ніч до закінчення.

Швидкому загоєнню трофічної виразки сприяє присипання болісного місця кілька разів на день пилом зрілих грибів-дощовиків.

Тим, хто страждає від радикуліту, раджу покласти під матрац заготовлене восени у перший теплий день після похолодання висушене листя папороті й спати на ньому. Незабаром забудете про свою проблему.

Із повагою — Наталія Григорівна Мороз, Полтавська обл.