Здрастуй, «Бабушка»!

Багато років я страждаю від деформуючого артрозу, але прогресувати недузі не дозволяю. Своїм досвідом боротьби з нею поспішаю поділитися.

Передивившись багато літератури, звернула увагу на голодну слину. З’ясувалося, що в ній знаходиться фермент лізоцим, який убиває мікроби, а також — ліпаза, що має бактерицидну дію, яку досі знаходили тільки в секреті дванадцятипалої кишки. Крім того, у складі слини в слабкій концентрації присутні природні антибіотики, сорбенти й речовини, що сприяють регенерації тканин. Дізнавшись про все це, вирішила нею пролікуватися. Щоранку, ще лежачи в ліжку і ні з ким не розмовляючи, почала ретельно змащувати своєю слиною хворі суглоби. Після цього спокійно лежала півгодини, ні з ким не спілкуючись і згадуючи тільки приємні моменти свого життя. Потім піднімалася й займалася домашніми справами. Лікувалася таким чином, не пропускаючи жодного дня, близько 2 місяців, і напади артрозу перестали мене мучити.

Окрім цього, приборкую артроз риб’ячим паштетом. Потрібно зі свіжих голів великої риби, такої як товстолобик, щука чи пеленгас, видалити зябра, скласти голови в каструлю, залити достатньою кількістю води, довести до кипіння й протомити на слабкому вогні 5-6 годин. Можна додати у відвар цибулю, трохи спецій і лавровий лист. По закінченні варіння злити рідину в окремий посуд (потім її можна з’їсти), а зварені риб’ячі голови пропустити разом із кістками та хрящами через м’ясорубку. Приготовлений паштет уживати двічі на день протягом місяця, намазуючи на хліб або додаючи у другі страви. Після десятиденної перерви лікувальний курс повторити.

Паралельно з уживанням паштету, на ніч потрібно масажувати колінні суглоби з камфорною олією. Після масажу зав’язувати їх бавовняною тканиною й спати так до ранку. Щоранку, лежачи в ліжку, виконувати вправи «велосипед» та «ножиці», а вдень здійснювати на свіжому повітрі піші прогулянки. Спочатку ходити повільно на невеликі відстані. Поступово їх збільшувати. Під час прогулянок думати про щось приємне.

Відтоді, ось уже понад 11 років, описані вище лікувальні курси проводжу для профілактики щороку й почуваюся прекрасно, чого й вам, добрі люди, бажаю.

Із повагою — Валентина Миколаївна Іванова, м. Запоріжжя