Здрастуй, «Бабушка»!

Поспішаю поділитися досвідом зміцнення та оздоровлення волосся.

У квітні цього року в мене якось різко зробилося тонким, дуже ламким волосся, а потім воно стало посилено випадати. І це при тому, що я не користуюся ніякими фарбами для волосся й не роблю хімічні завивки. Відразу вирішила дуже коротко підстригтися, а потім почала лікуватися.

Щоб зміцнити коріння волосся, я щодня тричі вичавлювала з 2 середнього розміру апельсинів і 1 середнього розміру лимона сік, змішувала соки і ретельно втирала сокову суміш у шкіру голови. Окрім цього, взяла собі за правило мити голову не частіше одного разу на десять днів. Використовую при митті тільки мило ручної роботи, виготовлене з натуральної сировини і природних олій. Від усяких гелів, кондиціонерів для волосся та шампунів повністю відмовилася. Дотримуюся такого лікування й досі і завдяки йому моє волосся знову стало пишним, блискучим, а головне — його випадіння повністю припинилося.

Звичайно, багато хто скаже, що все це дуже дорого. Але ж відвідування косметичних салонів обійдеться ще дорожче, та й гарантії позитивного результату від такого лікування немає. Тож думайте, що вам вигідніше, а я свій вибір уже зробила.

Із повагою — Світлана Павлівна Герус, м. Івано-Франківськ