Здрастуй, «Бабушка»!

Цього разу хочу допомогти тим, хто страждає від розсіяного склерозу.

Відмінно зупиняють розвиток хвороби за допомогою молодих весняних пагонів сосни, ялини чи ялиці. Заливають увечері 300 г подрібненої сировини 2 л холодної води й залишають на ніч. Уранці проціджують настій у ванну, а пагони, що залишилися в каструлі, знову заливають водою, доводять до кипіння, відвар теж виливають у ванну з температурою води 37°С і лежать у ній не довше 20 хвилин. Вода у ванні має бути не вище рівня нирок. Приймати такі ванни двічі-тричі на місяць.

Активує роботу мозку й поліпшує пам’ять при розсіяному склерозі такий засіб. Потрібно подрібнити в міксері по 3 свіжих невеликих помідори й зубчики часнику, процідити, трохи посолити й випити цей напій. Готувати та пити його у будь-який час доби. Корисно щодня варити цибулю з бараниною, перемішувати її в міксері з 50 г дозрілої пшениці й з’їдати. Це сприяє зміцненню м’язів. Можна зварити, кілька разів змінюючи воду, траву гуньби, добре подрібнити її в ступці, перемішати з невеликою кількістю пшеничного борошна, домашнього молока, топленого вершкового масла, меду й спожити цю суміш.

Часто у хворих на розсіяний склероз виникає атрофія зорового нерва. У цьому випадку потрібно розрізати на 4 частини один середнього розміру лимон, додати до нього 100 невеликих молоденьких шишок сосни, 25 г квітучої трави рути, залити все в емальованому посуді 2,5 л води, всипати 0,5 кг цукру, довести до кипіння і проварити 30 хвилин на слабкому вогні. Настояти, укутавши, 1 годину, процідити і вживати по 1 ст.л. відвару до закінчення тричі на день перед їдою.

При запущеній формі розсіяного склерозу, коли хворий постійно лежить, у нього можуть виникнути пролежні й попрілості. Для їх загоєння потрібно змішати 1 ст.л. свіжовичавленого соку лимона, по 100 мл гліцерину й соку три-, п’ятирічного алое і регулярно обмивати сумішшю болісні місця, а також робити з нею примочки та компреси. Зберігати суміш у щільно закритому посуді в холодильнику.

Дуже сприяють одужанню при розсіяному склерозі масаж, фізичні навантаження, плавання та розумова робота.

Із повагою — Юлія Сергіївна Батуріна, м. Дніпро