Здрастуй, «Бабушка»!

Використовуючи при лікуванні всіляких хвороб різні рослини, давно переконався, що в природі немає жодної, яка б не була цілющою.

Чоловікам після 40 років рекомендую щодня з’їдати на ніч, нічим не заїдаючи й не запиваючи, 1 середнього розміру цибулину. Це позбавить ранньої імпотенції, запобіжить прогресуванню простатиту й аденоми простати.

Бронхіт удасться приборкати, якщо кожні 2 години вживати по 1 ст.л. суміші цибулевого соку й натурального меду, взятих порівну за об’ємом.

При гастриті, виразці шлунка й дванадцятипалою кишки потрібно залити в емальованому посуді склянкою води 2 ч.л. насіння льону, довести до кипіння, прокип’ятити 10-15 хвилин на слабкому вогні, витримати до охолодження й випити відвар рівними порціями за 3 рази протягом дня. Пити його теплим за 30 хвилин до їди. Курс лікування — 1-1,5 місяці, проводити такі курси восени та навесні.

Жовчнокам’яна хвороба припинить мучити, якщо подрібнені на тертці зелених сортів яблука перемішати порівну за об’ємом із цукром і вживати по 1 ст.л. суміші тричі на день за півгодини до їди протягом 2-3 місяців. Перші 2 тижні спостерігатиметься рідке випорожнення — це нормально. Надалі при виході каменів може турбувати сильний біль. Для його усунення треба завжди мати під рукою «Но-Шпу» або «Спазмалгон» в ампулах.

Катаракта зникне, якщо в натуральному яблучному соку розчинити таку саму кількість за об’ємом якісного меду й 1-2 рази на день закапувати в кожне око по 2-3 краплі приготовленого засобу. Щодня готувати свіжий. Розвиток глаукоми припиниться, якщо тричі на день закапувати в очі по 2-3 краплі приготовленого аналогічно медового розчину соку цибулі.

Міома, поліпи, що утворилися в піхві, розсмокчуться, якщо змочити ввечері у свіжовичавленому цибулевому соку тампон, зроблений із бинта, і ввести його на ніч у піхву. Курс лікування — 10-12 щоденних процедур, після місячної перерви за необхідності повторити. Лікування починати на ущербний місяць.

Із повагою — О.О.Савчук, Дніпропетровська обл.