Здрастуй, дорога «Бабушка»!

Довгий час про синюху голубу знало мало людей, але серед знавців її цілющі властивості досить високо цінувалися. Мені, наприклад, вона допомогла здолати хронічний бронхіт із астматичним компонентом.
Так сталося, що в 32 роки я застудився. Не надав цьому значення, та незабаром мене почав турбувати сильний кашель, через місяць став задихатися, а з часом мені стало так важко дихати, що довелося звернутися до лікаря. Діагноз — бронхіт із астматичним компонентом.

Довго лікувався стаціонарно, мені вводили антибіотики, робили бронхоскопію, але поліпшення не було. Тоді я виписався з лікарні і вирішив пролікуватися народними засобами. Ознайомившись із цілющими властивостями різних рослин, зупинив свій вибір на синюсі голубій. Купив у травників висушений корінь рослини, почав готувати, згідно з інструкцією, що додається, цілющий настій і пити його. Не повірите, вже після трьох днів його вживання у мене з бронхів стала так інтенсивно відходити мокрота, що я навіть злякався. Через 2 тижні стан мого здоров’я значно поліпшився, а через 2 місяці я повністю одужав.

Для приготування настою потрібно 1 ст.л. подрібненого кореня синюхи залити склянкою киплячої води, а після охолодження процідити. Вживати його по 1 ст.л. 3-5 разів на день після їди. Можна 1 ст.л. коріння рослини, подрібненого на шматочки не більше 3 мм, залити 200 мл окропу, витримати півгодини на киплячій водяній бані, настояти 10 хвилин, процідити, довести настій кип’яченою водою до первинного об’єму рідини і вживати по 1 ст.л. 3-5 разів на день після їди. Цілюща настоянка синюхи. Потрібно скляну банку заповнити до половини об’єму корінням рослини, залити доверху горілкою і витримати не менше місяця в темному місці при кімнатній температурі. Вживати настоянку по 20 крапель двічі-тричі на день.

Настої та настоянка синюхи не лише бронхіту позбавляють, а й значно поліпшують стан здоров’я при катарі верхніх дихальних шляхів, нервових хворобах, головному болю, виразці шлунка, дизентерії, ГРЗ (гострому респіраторному захворюванні), пневмонії й туберкульозі легень. Тож усім, у кого подібні проблеми, раджу пролікуватися цією рослиною.

Із повагою — Станіслав Миколайович Огир, Полтавська обл.