Здрастуй, «Бабушка»!

Фікус давно вирощують як кімнатну рослину, вважаючи його символом сімейного щастя. А ще фікус із успіхом застосовують для зцілення.

При болю в суглобах та попереку потрібно 4 великі листки фікуса подрібнити, залити в скляному посуді 0,5 л очищеного гасу й настояти 10 днів у темному місці при кімнатній температурі. Після цього змочити в настоянці лляну тканину і прикласти її на 10-15 хвилин до болісного місця. Робити такі компреси кілька разів на день до зникнення болю.

Від гематоми, забиття й сліду не залишиться, якщо прокип’ятити лист фікуса 3-5 хвилин у склянці води, потім відвар заморозити й досить часто прикладати до проблемного місця ці крижані кубики.

Щоб угамувати зубний біль, треба розвести в 50 мл медичного спирту 1 ст.л. свіжовичавленого з листя фікуса соку, витримати спирт 2 доби в холодильнику й обережно, намагаючись оминути ясна, крапнути настоянку з піпетки на хворий зуб. Флюс зникне, якщо прикласти на 2-3 години до місця запалення у вигляді компресу кілька зварених листків фікуса.

Упоратися з гемороєм допоможе змащування на ніч гемороїдальних ґуль свіжовичавленим соком фікуса.

Для відходження мокроти при кашлю й бронхіті потрібно проварити ввечері протягом 3-4 хвилин у киплячій воді листя фікуса, ще теплим змастити його медом і прикласти на спину та груди. Прикрити зверху лляною тканиною, закріпити вовняною хусткою й залишити компрес до 7 ранку.

Остеохондроз припинить діймати, якщо залити 100 мл горілки 1 подрібнений листок фікуса, витримати 2 тижні в темному місці, процідити й на ніч розтерти настоянкою болісні місця. Укутати їх вовняною хусткою й спати так до ранку. Курс лікування — 10 днів. Щоразу при використанні підігрівати настоянку на водяній бані. Обов’язково перед розтиранням приймати теплу ванну.

Цей засіб позбавить кісти, що утворилася на корені зуба. Треба змішати 50 мл горілки й 10 мл свіжовичавленого соку фікуса, витримати суміш 2 доби в холодильнику, а потім кілька разів на день по 10 мл суміші розчиняти в 50 мл води й ретельно полоскати розчином проблемний зуб.

Якщо турбує мастопатія, потрібно подрібнений листок фікуса перемішати ввечері з 1 ч.л. меду та 1 ч.л. борошна, зробити з суміші корж і закріпити його пов’язкою на хворих грудях. Залишити компрес на ніч. Курс лікування — 10 днів, після двотижневої перерви повторити.

Із повагою — В.О.Іванов, Вінницька обл.