Здрастуй, дорога «Бабушка»!

Відкладення солей в організмі — процес такий самий древній, як і життя на землі. Давайте розглянемо проблему солеутворення з позиції трьох регулюючих систем організму, що відповідають типу людей «слиз», «жовч» і «вітер».

Представники типу «слиз» — огрядні, великі й повільні. Через надлишок у них в організмі рідини страждають лімфатична й ендокринна системи. Солі у таких людей накопичуються в суглобах. Організм цього типу людей негативно реагує на похолодання і тільки в сонячну погоду вони почуваються комфортно. Тому їм треба прискорювати обмінні процеси, зігрівати організм правильним харчуванням і фізичними навантаженнями у вигляді ходьби. Протягом дня необхідно проходити 2-3 кілометри. Це сприяє зміцненню серця, судин, нервів, усуненню у великих суглобах відкладення солей і нормалізації обміну речовин.

Перші й другі страви, вживані людьми типу «слиз» мають бути гарячими. Свіжі овочі при вживанні приправляти великою кількістю перцю, кардамону, коріандру, гвоздики й імбиру. Таким людям підходять гострий, кислий і солоний смаки. Гострий смак живить легені, збільшує фільтрацію в нирках і відкриває пори шкіри. Ним багаті лепеха, астрагал, безсмертки, оман, імбир, коріандр, м’ята, полин, селера, кмин і фенхель. Кислий смак протистоїть підвищеній пітливості, живить печінку і тонізує серцевий м’яз. Кислим смаком можуть похвалитися брусниця, ожина, суниця, коріандр, лимонник, малина, меліса, ревінь, троянда, селера, смородина, хвощ, чорниця і шипшина. Солоний смак живить нирки і тонізує печінку.

Люди конституції «жовч» — рішучі, різкі, легкодратівливі, амбітні, сухорляві, міцні з жовтуватою або бронзовою шкірою, зазвичай — трудоголіки. Багата гама негативних емоцій, властива людям цього типу, постійно подразнює печінку та жовчний міхур. Люблять м’ясо, копченину, алкоголь, гострі спеції. Через таке харчування у представників цього типу утворюється в організмі сечова кислота, її солі відкладаються у середніх суглобах, а в жовчному міхурі утворюються білірубінові камені, також розвиваються подагра й остеохондроз.
Людям типу «жовч» рекомендується займатися плаванням, гірськими лижами та рибалкою. У їжі дотримуватися гіркого, солодкого й терпкого смаків. Їжа не має бути гарячою й насиченою гострими приправами. Корисні всі молочні продукти, свіжі овочі, а ось уживання м’ясного й смаженого треба звести до мінімуму.

Представники «жовчі» більше інших типів схильні до атеросклерозу, тому їм треба раз на півроку курсами по 3 тижні пити трав’яний відвар. Потрібно подрібнити й змішати порівну за об’ємом траву розторопші, безсмерток, деревію та буркуну, коріння оману, кульбаби, петрушки й солодки, залити 1 ст.л. суміші 300 мл окропу, прокип’ятити 1-2 хвилини на слабкому вогні, витримати до охолодження й процідити. Пити відвар по 100 мл тричі на день за 15 хвилин до їди.

Рухливі, худорляві, з білою шкірою — це люди конституції «вітер». Вони мерзнуть навіть улітку, не говорячи про мороз. Незважаючи на те, що перебіг обмінних процесів у «вітрів» швидкий, кров у них холодна, тому їм рекомендується тепло одягатися. Таким людям властиві часті перекуси й уживання продуктів із «холодними» елементами. До них належать бутерброди, кава, молочне, солодощі, фрукти та овочі. Бажано перейти на харчування гарячим. Корисні гарячі суп-харчо, борщ і шурпа, другі страви теж мають бути поживними й гарячими. Треба вживати якомога більше спецій, трав із гострим, кислим і солоним смаком та солодощі. Солі у людей типу «вітер» відкладаються в дрібних суглобах рук, ніг і в шийному відділі хребта. Вони часто застуджуються, зі всякого приводу нервують і намагаються скрізь устигнути. Наслідок всього цього — сечокам’яна хвороба, що швидко розвивається.

Щоб позбутися уратних каменів, треба подрібнити й змішати порівну за об’ємом листя кропиви, плодоніжки вишень, квітки арніки й фіалки триколірної, залити 3 ст.л. суміші в термосі 0,5 л окропу, настояти 1 годину, процідити й пити по 50 мл настою 3-4 рази на день. Можна змішати порівну за об’ємом, заздалегідь подрібнивши, стулки квасолі, листя чорниці й барбарису, траву деревію та хвоща, залити 1 ст.л. суміші в термосі 0,5 л окропу, через годину процідити й пити настій по 50 мл 3-4 рази на день. Бажано вживати багато лужної води.

Оксалатні камені безболісно вийдуть, якщо подрібнити й змішати порівну за об’ємом листя берези, квітки ромашки, насіння кропу, траву хвоща польового, коріння марени красильної й вовчуга, залити 1 ст.л. суміші 200 мл окропу, настояти 1 годину, процідити й пити по 100 мл настою двічі на день за 15 хвилин до їди. Непогано змішати порівну за об’ємом, заздалегідь подрібнивши, листя берези, плоди ялівцю, траву чистотілу, коріння кульбаби й вовчуга, залити 2 ст.л. суміші 0,5 л окропу, через годину настій процідити й пити по 100 мл 4 рази на день за 15 хвилин до їди.

Для усунення фосфатних каменів треба подрібнити й змішати порівну за об’ємом коріння кульбаби, листя мати-й-мачухи, траву споришу, хвоща польового й звіробою, залити 1 ст.л. суміші 250 мл окропу, настояти 1 годину, процідити й пити по 50 мл настою тричі на день за 15 хвилин до їди. Ефективно змішати порівну за об’ємом, заздалегідь подрібнивши, стулки квасолі, траву перестрічу дібровного (братчики), квітки вересу, листя чорниці й мучниці, а потім готувати з суміші настій і вживати його так само, як описано в попередньому рецепті. Рекомендується пити підкислену воду.

Успішно лікується сечокам’яна хвороба медичними п’явками. Ставлять п’явок на поперековий трикутник, починаючи з 2-3 п’явок, поступово довівши їх кількість до 15-20 штук.

Виконують процедуру двічі на тиждень. Гіпертонікам починати з приставки п’явок на сосковидні відростки.

Із повагою — Вікторія Вікторівна Ганжа, м. Полтава