Здрастуй, «Бабушка»!

За останні роки всілякі лимонади й «натуральні» соки витіснили раніше такий поширений чайний квас, що відмінно тамує спрагу. Незрівнянні й цілющі властивості цього дуже смачного продукту. Із народними засобами лікування чайним грибом трохи хочу ознайомити.

Регулярне вживання кислуватого, приємного на смак настою чайного гриба значно поліпшує обмін речовин, сприяє збільшенню росту й очищенню організму від шлаків.

Підвищена кислотність шлункового соку нормалізується, якщо пити напій невеликими порціями кілька разів на день.

Тим, хто страждає від гастриту зі зниженою кислотністю, потрібно тричі на день протягом 5 днів випивати перед їдою по 200 мл настою чайного гриба.

Дизентерію можна приборкати, якщо протягом дня випити 5-6 склянок цілющого напою. Більше нічого цього дня не їсти й не пити.

Якщо на ніч випивати склянку настою, щоразу розчиняючи в ньому 1 ч.л. меду, позбудетеся спастичного коліту.

Щоб усунути дисбактеріоз, треба пити після їди з медом по 100 мл настою (дітям — по 50 мл).

Безсоння зникне, тиск при гіпертонії нормалізується, якщо двічі на день пити по кухлю напою.

Біль у горлі, ангіна, тонзиліт, грип, підвищена температура тіла відмінно прибираються частим полосканням горла, носоглотки й ротової порожнини семиденним настоєм чайного гриба.

Розвиток атеросклерозу припиниться, якщо щодня протягом місяця випивати по 2 склянки настою, заїдаючи чорним хлібом з олією та часником.

Нежиті позбавить вкладання в кожну ніздрю марлевих турундочок, змочених у суміші настою чайного гриба (1 ст.л.), меду (1 ст.л.) й цибулевого соку (1 ч.л.). Цю саму суміш закапують по 5 крапель у кожне вухо дляполіпшення слуху.

Щоб приготувати цілющий настій, потрібно заварити неміцний ясно-жовтого кольору чай, охолодити його до кімнатної температури, процідити через ситечко, потім помістити в чисту трилітрову банку шматочок чайного гриба (запитуйте у знайомих, оскільки в аптеках він не продається), залити банку доверху захололим чаєм, розчинити в ньому 5-7 ст.л. цукру, зав’язати шийку банки складеною в два шари марлею й залишити її при температурі 20-25°С в місці, де мало світла і немає сонця. На п’ятий-сьомий день напій готовий. У міру його вживання підливати свіжий чай і підгодовувати гриб за смаком цукром. Один раз на півтора місяці обов’язково промивати.

Із повагою — Станіслав Миколайович Огир, Полтавська обл.