Здрастуй, «Бабушка»!

Знову поспішаю на зустріч з тобою, оскільки дуже дорожу спілкуванням з виданням. Пишу, щоб знову поділитися своїми знаннями.

Тим, хто страждає від болісних кісточок на ногах, раджу перемішати із 10 мл йоду 5 перетертих до порошку пігулок «Аспірину» й кілька разів на день ретельно змащувати приготовленою маззю проблемні місця. Незабаром кісточки зникнуть.

Від забиття навіть сліду не залишиться, якщо прикласти ввечері до травмованого місця свіжий капустяний лист, змащений сумішшю натурального меду й подрібненого червоного буряка, взятих порівну. Прикрити зверху целофаном, добре укутати й залишити компрес на ніч.

При бешиховому запаленні потрібно з рівної гілки чорної бузини зняти верхню кору, настругати ножем якомога більше нижньої зеленої шкірки, ретельно перемішати її порівну за об’ємом із картопляним крохмалем і зафіксувати суміш на 8-10 годин на проблемному місці. Курс лікування — 2-3 щоденних процедури.

Міжреберна невралгія, радикуліт, міозит припинять мучити, якщо перемішати порівну за об’ємом у пляшці з темного скла натуральний мед і гліцерин, збовтати, доки мед повністю не розчиниться, а потім ретельно змастити (не втирати!) ввечері приготовленою сумішшю, змочуючи в ній ватний тампон, спину та болісні місця, минаючи хребет. Потім надіти білу бавовняну білизну, лягти в ліжко (тепло не укутуватися!) й спати спокійно до ранку. Потрібно виконати 15 процедур, причому робити їх через день. Обов’язково пройти весь лікувальний курс.

Щоб позбутися грибка-ногтеїди, потрібно змішати 80 мл 2% саліцилового спирту, 50 мл «Димексиду» й 20 мл аптечного розчину для ротової порожнини «Кандид» і крапати вранці та увечері по 1-2 краплі приготовленої суміші на всі нігті. Щоразу після закапування 5-10 хвилин чекати, доки суміш убереться нігтьовою пластиною. Старатися, щоб вона не потрапила на шкіру. Курс лікування — 7-10 днів. Зберігати суміш у скляному посуді в холодильнику.

Жировик (ліпома) розсмокчеться, якщо викласти на марлю подрібнене до кашки свіже листя мати-й-мачухи і закріпити його на 1-2 години на хворобливому утворенні. Процедуру проводити тричі на день протягом 2-3 тижнів.

Із повагою — Оксана, м. Львів