Здрастуй, «Бабушка»!

Спрадавна люди вважали воду містичною рідиною. На неї наговорювали, про неї складали легенди та міфи, в яких вона була то «мертвою», то «живою» й мала надприродну силу. Ще в 1906 році російський лікар-натуропат В.Калінський видав фізіотерапевтичний підручник під назвою «Друг здоров’я», в якому досить детально розповів про лікування водою.

Зараз, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 500 мільйонів чоловік щорічно потрапляє до лікувальних установ унаслідок вживання забрудненої води. І хоча, на думку медиків, кип’ячення очищає воду від багатьох шкідливих компонентів, як показує практика, більш цілюща — тала вода. Їй і приділю увагу в цій статті.

Мінімальна доза вживання талої води, що має лікувальний ефект, складає 5 мл на 1 кг вашої ваги. При ожирінні, порушенні обміну речовин, цю дозу слід дещо збільшити. Пити талу воду з лікувальною метою треба протягом 1-3 місяців. За необхідності після місячної перерви її вживання повторюють.

У талій воді немає солей тяжких металів і пестицидів. Вона є як основним, так і допоміжним лікувальним засобом при грипі, гіпертонії, гаймориті, ангіні, хворобах нирок, печінки і багатьох інших недугах. Тала вода надійно запобігає виникненню інсульту та інфаркту. Довготривале її вживання значно підвищує імунітет, роблячи організм стійкішим до ряду інфекційних захворювань.

Тала чи протієва вода — це рідина з нуль-матрицею. Мені відомі випадки позитивної дії цієї води при лікуванні варикозного розширення вен, атеросклерозу, вона значно знижує рівень шкідливого холестерину в крові й покращує обмін речовин. Тала вода — дієвий лікувально-профілактичний засіб при патологічній огрядності та при лікуванні деяких серцево-судинних захворювань.

Її бажано застосовувати й при лікуванні пророслими зернами. При замочуванні їх у талій воді цілюща сила зерен у багато разів зростає. А поливання талою водою городніх рослин значно збільшує їх урожайність.

Будь-яка вода, яка взаємодіє в природі з якими-небудь структурами (ґрунт, атмосфера, дерева і так далі), вбирає в себе їх інформацію. Це віддзеркалюється в її матриці, яку можна розглянути під мікроскопом. Усі лабораторні дослідження показали, що інформаційне поле води різноманітне й багатошарове. А ось уживання побутової води швидше шкодить здоров’ю, чим оздоровлює людину.

У природі передбачено скидання з води негативу. Воно відбувається тоді, коли вода змінює свій агрегатний стан (пара — лід — рідина). Випадаючи у вигляді дощу, роси, туману, вода в первинному своєму вигляді має обнулену структуру. Якби вона якимсь чином не проходила стадію обнулення, через поголовне забруднення води наш світ давно б перестав існувати.
Відомі кілька способів приготування талої води. Я розповім вам про ті, які випробував особисто. Приготовлена цими способами вода, завжди діяла позитивно на мене, моїх рідних і тих, кому я її радив. Пити талу воду треба як звичайну, можна вживати приготовлений із нею чай. Бажано пити протієву воду за годину до їди і через 40-60 хвилин після вживання їжі.

Перед заморожуванням, щоб отримати з водопровідної чи колодязної води цілющу талу, її треба очистити від газів і частини хлорки, які в ній знаходяться. Для цього воду треба підігріти до 80-90°С, потім зняти з вогню й залишити на 4 години відстоюватися. Після цього повільно, акуратно перелити в іншу ємність, залишаючи в першій залишок шаром в 1-2 сантиметри. Воду, з якої хочете приготувати талу, не слід набирати з гарячого крану і з непроточних водоймищ. Заморожувати її найкраще в керамічному посуді. Користуватися металевим посудом недоцільно й неефективно. Посуд не слід заповнювати водою до верху, оскільки, замерзаючи, структура води розширюється і її рівень піднімається. Місткість для заморожування треба закривати негерметичним шматком білого картону чи фанерою. На них же поставити в морозилці посудину з водою. Це треба для того, щоб процес заморожування був рівномірним і вода в нижній частині не замерзала раніше, ніж почнеться замерзання її вгорі. Тепер ознайомлю із способами приготування талої води.


1. Ємність із приготовленою як описано вище водою помістити в морозилку й дозволити воді замерзнути на одну третину. Потім незамерзлу воду вилити, а лід залишити при кімнатній температурі для розтаювання. Коли він розтане, посуд із водою, що розтанула, знову помістити в морозилку й залишити до замерзання води на одну третину. Знову лід залишити, а незамерзлу воду вилити. Повторити всю процедуру двічі-тричі. Зазвичай на це витрачається 2 й більше годин. Головне у цьому процесі — не розморожувати воду штучно, тобто підігріваючи, оскільки при цьому порушується її молекулярна структура.

2. Поставити в морозилку посуд із приготовленою водою й, коли вода покриється зверху невеликою крижаною кіркою, кірку викинути, а воду знову помістити в морозильну камеру й повністю заморозити. Під час заморожування всі шкідливі речовини, що знаходяться у воді, будуть природним чином відтіснені в центральну частину льоду. Цей лід буде мутнуватим і навіть може набути жовто-коричневого кольору. Навколо центральної частини збереться чистий лід. Слід вийняти його весь із морозилки і під струменем не дуже гарячої води розчинити поганий лід. Прозорий, що залишився, залишити танути при кімнатній температурі. Це й буде тала вода. Її треба перелити для зберігання в чистий посуд.

3. Воду з-під крану прокип’ятити не довше 2 хвилин, швидко охолодити до 22-250С під проточною холодною водою в посуді, накритому кришкою, й повністю заморозити в морозильній камері. Вийняти ємність із замороженою водою й залишити танути при кімнатній температурі. Коли в процесі відтавання залишиться лише внутрішня серцевина льоду величиною трохи більше волоського горіха, її слід вийняти й викинути. Талою водою, що залишилася, можна користуватися.

4. Отримати чисту талу воду можна за допомогою холодильника, де через морозильну камеру по черзі змінюються пластмасові пляшки місткістю 1,5 л: 3 пляшки з водою лежать у морозилці, четверта відтаює. Коли відтане перша важка вода (приблизно 150-200 мл), яка замерзла при плюсових температурах, її необхідно вилити. Після цього в процесі танення утворюватиметься чиста тала вода. Коли в пляшці лід розтане до невеликого стержня (у рідкому вигляді він складе 150-200 мл води), воду необхідно злити в окремий посуд, а стержень викинути — це солі.
Другу злиту воду й потрібно пити — замерзала вона при температурі 00С і нижче. Чистої талої води, яку можна вживати тільки протягом 12 годин, вийде 1,1 л. Її необхідно пити по 3-4 склянки холодною. Випивати склянку води слід відразу, за один раз. Першу склянку пити рано вранці за годину до їди, інші — протягом дня, також за годину до чергового вживання їжі.

5. Талу воду легко приготувати методом заморожування та відтаювання. Емальовану каструлю з фільтрованою або звичайною водопровідною водою треба поставити в морозильну камеру, а через 4-5 годин дістати. Поверхня води й стінки каструлі прихопляться льодом. Його треба викинути, а каструлю з водою знову поставити в морозилку. Коли вода в каструлі замерзне на 2/3, незамерзлу воду злити, а лід, що залишився в каструлі, залишити при кімнатній температурі до розморожування. Це й буде тала вода.


При будь-якому способі приготування талої води місткість, у якій вона готувалася, треба по закінченні витирати насухо лляною тканиною. Знову наливати в неї воду для заморожування можна не раніше, ніж через 1-2 години.

Водою, що утворилася після танення звичайного снігу й принесеного з вулиці льоду, користуватися не можна. Пити талу воду треба без цукру, лікерів, сиропів і тому подібного. Я зазвичай уранці розчиняю в склянці талої води 0,5 ч.л. меду й випиваю її натщесерце. Далі, протягом дня, п’ю воду без нічого. Пити її, залежно від ваги, від 2 до 4 склянок на день.
Бажано вранці швидко випивати склянку талої води. Щоб не застудити горло, стежте, щоб вона була не занадто холодною. Я рекомендую всім, хто вживатиме талу воду, перед випиванням потримати її кілька хвилин у приміщенні, включивши вашу улюблену музику. Це гармонізує воду, посилюючи її лікувальні властивості. Можна перед випиванням води прочитати над нею молитву. Прагніть при лікуванні талою водою не говорити на підвищених тонах і активно налаштовуватися на одужання. Вода відчуває ваш настрій, запам’ятовує його й допомагає потім у лікуванні. Одночасно можна лікувати талою водою тільки одну хворобу.

Ті, хто лікуватиметься талою водою, повинні перебувати в гарному настрої й щиро вірити, що вони себе оздоровлюють, оскільки позитивні емоції прискорюють процес одужання, а сум, невпевненість, сумніви негативно впливають на весь організм. Посуд для пиття талої води у кожного має бути індивідуальним і готувати талу воду той, хто нею лікується, повинен сам. Зберігати використовуваний при лікуванні посуд треба окремо від іншого. Якщо в сім’ї є хвора дитина чи людина похилого віку, яким потрібна допомога, лікувати їх талою водою повинен лише хтось один, а не кілька чоловік по черзі. Пити талу воду при лікуванні краще з кришталевого, а не зі скляного посуду, оскільки кришталь через свою структуру й хімічний склад у багато разів посилює позитивні властивості талої води.

Із повагою — Борис Антонович Лебеденко