Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу познайомити з тибетським молочним грибом — біологічними ліками, що не мають по ефективності аналогів.

Його відкриття сталося, як це часто буває, випадково: послушники одного з буддійських монастирів помітили, що молоко в однакових глиняних горщиках скисає по-різному і кисле молоко з горщиків, промитих у гірському струмку, відрізняється за якістю від кислого молока з горщиків, промитих у гірських озерах чи ставках. Останнє було й набагато смачніше, і значно корисніше. Особливо воно цілюще діяло практично на всі внутрішні органи. Ще в цьому кислому молоці, якщо дати йому постояти, через деякий час з’являлися білі згустки у формі виноградних грон. Їх потім використовували як закваску, отриманою закваскою можна було квасити будь-яке молоко, а ті, хто пив приготовлене таким чином кисле молоко, жили, не хворіючи, досить довго. За це тибетці назвали його «напоєм молодості», а ми називаємо «тибетським молочним грибом».

У Європу наприкінці XIX століття його привіз один польський професор. Цей учений захворів на рак печінки, і, розуміючи, що приречений, поїхав до Індії, сподіваючись пролікуватися у східних лікарів і хоч на кілька років подовжити собі життя. Лікувався він там п’ять довгих років і одужав! Багато в чому цьому сприяв тибетський молочний гриб.
Цей диво-засіб є білого кольору тілом 5-6 мм у діаметрі. Щоб приготувати цілюще кисле молоко, потрібно 2 ч.л. гриба залити в скляному посуді 250 мл молока кімнатної температури і настояти 24 години. Після цього процідити квашене молоко через пластмасовий друшляк у скляну банку. Гриб, що залишився, промити під струменем холодної води, знову залити 250 мл молока й залишити на 24 години. Приготовлене кисле молоко вживати по 100-200 мл на ніч за 30 хвилин до сну, але не раніше, ніж через 3 години після їди. Курс лікування — 20 днів, після десятиденної перерви повторити. За необхідності провести з перервами кілька таких курсів. Іноді лікуватися таким чином потрібно рік і довше, але заради одужання варто потерпіти. Категорично забороняється вживати під час лікування спиртні напої.

Це кисле молоко позбавляє імпотенції, сприяє омолодженню, довголіттю й дробленню каменів, що утворилися у внутрішніх органах. Воно зупиняє розвиток онкозахворювання й цукрового діабету (ні в якому разі не поєднувати його вживання зі введенням інсуліну!), нормалізує обмін речовин і рівень холестерину в крові, усуває алергію, виразку шлунка, бронхіт і пневмонію (запалення легень), оздоровлює шлунково-кишковий тракт, печінку, нирки й жовчний міхур, регулярне протирання ним обличчя та шиї сприяє розгладжуванню зморщок, а втирання кислого молока в хворі суглоби полегшує біль при поліартриті й суглобовому ревматизмі.

Через 10-14 днів після вживання сквашеного тибетським грибом молока може різко посилитися газообмін у шлунку, тому не слід пити його перед роботою. Іноді стає частим і рідким випорожнення, та, незважаючи на це, лікування не переривати. У людей із захворюваннями печінки й нирок можуть виникнути неприємні відчуття в області цих органів. Не лякайтеся, через 10-12 днів стан здоров’я значно поліпшиться.

Із повагою — С.М.Огир, Полтавська обл.