Здрастуй, «Бабушка»!

Ще наші предки знали про цілющі властивості картоплі і з успіхом застосовували її для зцілення. Деякими рецептами лікування хвороб картоплею хочу поділитися.

При підвищеній температурі тіла треба 2 середнього розміру картоплини, подрібнені на крупній тертці, перемішати з 1 ст.л. оцту, викласти отриману масу на широку марлю, складену в кілька шарів, і накласти її на лоб. Через 10-15 хвилин компрес поміняти. Після кількох таких компресів температура нормалізується.

Позбутися маститу вдасться, якщо змішати по півсклянки картопляного крохмалю й соняшникової олії, помістити суміш у мішечок із лляної тканини й закріпити його на 1 годину на хворих грудях. Виконувати процедуру 3-4 рази на день.

Для усунення мішків під очима потрібно зварену в мундирі картоплю розрізати навпіл і прикласти картопляні половинки теплими на півгодини до проблемних місць.

Від наслідків обмороження навіть сліду не залишиться, якщо потримати обморожені місця кілька хвилин у теплому картопляному відварі. Дуже добре при обмороженні зварену в мундирі картоплю подрібнити гарячою, відразу прикласти на марлі до проблемних ділянок шкіри і потримати компрес до охолодження. Після його зняття протерти тіло ватним тампоном, змоченим у розбавленому наполовину водою лимонному соку. Обморожена шкіра набуде нормального кольору.

Із повагою — Надія Степанівна Швець, м. Запоріжжя