Здрастуй, «Бабушка»!

Напевно багато жінок, що захоплюються кімнатним квітникарством, мають у себе вдома еоніум бальзамічний — кімнатну рослину із численного сімейства товстолистих. Але ж вона не лише прикрашає житло, а й має безліч цілющих властивостей.

Наприклад, якщо прикласти ввечері листок еоніуму до мозолі, бородавки чи темної родимки, зафіксувати його бинтом і залишити на ніч, то наступного дня ви листка під пов’язкою не виявите, а болісні утворення значно зменшаться. Звичайно, треба запастися терпінням. Одній жінці, наприклад, довелося прикладати листя до родимки протягом двох років, але ж тепер у цьому місці лише невеличка плямочка залишилася.

Накладення на 5-10 хвилин на хворий зуб примочок, просочених соком рослини, позбавляє зубного болю. Розсмоктуванню гемороїдальних ґуль сприяє регулярне накладення на них компресів із соком еоніуму, а компреси з його свіжим листям сприяють якнайшвидшому загоєнню ран, опіків, усуненню лишаїв і алергічного висипу.

Один мій знайомий, якому виповнилося 78 років, внаслідок травми втратив зір на одне око й слух на одне вухо. Він звертався по допомогу в місцеві поліклініки, консультувався із цього приводу в клініці імені Філатова в Одесі, але скрізь йому казали, що нічим допомогти не можуть. Тоді він за порадою травників вирішив пролікуватися еоніумом. Протягом півтора року, починаючи з квітня 2012, знайомий, не пропускаючи жодного дня, видавлював з листя еоніуму сік і крапав його по 2-3 краплі 5-6 разів на день у хворі око та вухо. Зір і слух у нього повністю відновилися.

Кілька років тому в моєї сестри виявили глаукому. Медики наполягали на операції, але сестра вирішила пролікуватися еоніумом. Вона вичавлювала зі свіжого листя рослини сік і закапувала його по 1-2 краплі в кожне око. Робила так кілька разів на день. Уже через два тижні зір у неї почав поліпшуватися, а потім хвороба зовсім її залишила. Відтоді минуло 18 років, більше у сестри проблем із зором не виникало. Так само лікують катаракту і позбавляються мимовільної сльозотечі.

Раджу всім, хто має проблеми із зором, закапувати в очі сік еоніуму. Звичайно, кожна людина індивідуальна, тому й терміни лікування у всіх різні. Залежить їх тривалість і від віку, і від ступеня захворювання, й ще від багатьох чинників. Тому, починаючи закапувати в очі сік еоніуму, не чекайте швидкого результату, адже хвороба могла розвиватися роками. Але те, що завдяки цій дивній кімнатній рослині ви обійдетеся без операції, гарантую.

Із повагою — Віра Савелівна Назарова, АР Крим