Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу і я поділитися невеликим досвідом.

Свого часу мене замучили бронхіт і свербіння шкіри. І ось якось почув по телевізору про цілющу силу мідних монет, випущених до 1961 року. Відразу придбав кілька у нумізматів, наклав монети (вони не повинні стикатися!) на область бронхів і місця свербіння, зафіксував їх бинтом і не знімав кілька днів. Дивно, але вже наступного дня свербіння минуло, а згодом і бронхіт перестав мучити.

Коли дружину замучив головний біль, вона приклала по монеті на скроні, лоб і через 10 хвилин голова у неї перестала боліти.

Сваха десять років страждала від суглобового болю в колінах. Прикладаючи щодня протягом двох тижнів на ніч до кожної ступні по невеликому магніту, а до колінних суглобів — по кілька мідних монет, вона забула про свою проблему.

Так, мідні монети лікують швидко, але підходять не всім. Щоб дізнатися, чи допоможуть вони вам, прикладіть мідну монету до шкіри. Якщо вона добре утримується на ній довгий час, значить лікуватиме вас. Якщо ж зчеплення монети зі шкірою немає — вона як лікувальний засіб вам не підходить.

Із повагою — Микола Євгенович Мацапура, м. Херсон