Здрастуй, «Бабушка»!

Те, що настоянка гриба веселки доволі цілюща знала давно, а ось нещодавно сама переконалася в її ефективності.

Ще 10 років тому у матері мого знайомого виявили рак матки третього ступеня. Жінка була у відчаї, і ось їй порадили пролікуватися настоянкою гриба веселки. Не дуже вірячи в успіх, вона все ж приготувала настоянку й почала її вживати. Провела кілька лікувальних курсів й одужала. Відтоді почувається прекрасно.

Щоб приготувати настоянку, треба 700 г свіжих грибних яєць веселки очистити від бруду, порізати на невеликі шматочки й залити в трилітровій банці 2 л якісної горілки. Витримати 30 днів у темному місці при кімнатній температурі й процідити. Вживати готову настоянку при різних пухлинах, у тому числі й злоякісних, по 1 ст.л. двічі на день за 20 хвилин до їди протягом 30 днів. Після двотижневої перерви лікувальний курс повторити. Провести з перервами не менше 3 таких курсів. Оздоровити нирки, позбутися болю в шлунку, впоратися з гастритом, подагрою, поліартритом, виразкою шлунка вдасться, якщо вживати двічі на день протягом місяця по 1 ч.л. настоянки веселки. При безплідді, імпотенції, набряклості, гіпертонії, цукровому діабеті, гепатиті, підвищеному рівні холестерину в крові, проблемах із підшлунковою залозою, сечостатевою системою й для зупинки розвитку СНІДу настоянку вживають, в залежності від захворювання, від 1 ч.л. до 3 ст.л. двічі на день. Курс лікування — місяць, після 10 днів перерви можна повторити. Примочки з настоянкою веселки прискорюють загоєння ран, тріщин, пролежнів і трофічних виразок. Змінюють їх у міру висихання.

Отже цілющі властивості згаданого вище засобу різноманітні. Готуйте настоянку веселки, лікуйтеся нею й будьте завжди здорові та щасливі. Миру вам, люди, й любові!

Із повагою — Н.Кузицька, м. Миколаїв