Здрастуй, «Бабушка»!

Раніше в народі вважали, що якщо в будинку росте фікус, то всій родині не загрожують ніякі хвороби й усі проблеми швидко вирішуються. І дійсно ця красива рослина здатна позбавити багатьох недуг.

При бронхіті, трахеїті потрібно прокип’я­ти­ти ввечері протягом 10-15 хвилин кілька листків фікуса, після охолодження закріпити їх бинтом на грудях і спати так до ранку. Курс лікування — 10-15 днів.

Суглобовий біль припинить турбувати, якщо лист фікуса пропустити через м’ясорубку, залити 300 мл горілки, витримати 2 тижні під кришкою в темному прохолодному місці, потім настоянку процідити через 2 шари марлі й на ніч розтирати нею болісні місця. Курс лікування — 10 днів. Щоразу перед розтиранням приймати ванну з сіллю (150 г кухонної солі на повну ванну з температурою води 38-39°С). Зберігати настоянку в прохолодному місці в посуді з темного скла.

Для усунення мастопатії потрібно пропустити через м’ясорубку 2-3 листки фікуса, вичавити з отриманої маси сік, просочити ним увечері марлю й закріпити її на всю ніч на хворих грудях. Окрім цього, вживати по 2 ст.л. фікусного соку, додаючи в нього за смаком мед, 4 рази на день перед їдою. Вживаючи по 2-3 краплі соку на шматочку цукру, ретельно його розсмоктуючи, можна здолати неврастенію.

Фіброміома розсмокчеться, якщо 2 пропущених через м’ясорубку листки фікуса залити 200 мл горілки, витримати 2 тижні в холодному місці, процідити, перемішати настоянку з 1 ст.л. меду, 1 сирим жовтком курячого яйця і вживати по 1 ст.л. 3-4 рази на день не довше 3 тижнів.

Фікусові свічки позбавлять геморою. Треба вичавлений із листя рослини сік розлити по довгастих формах, заморозити й перші 3-4 дні вводити ввечері в анальний отвір по зробленій свічці не довше ніж на хвилину, а далі — на 5-10 хвилин. Курс лікування — 10-15 днів. Можна при геморої змочувати ввечері у свіжовичавленому соку фікуса шматочок бинта, згортати його в трубочку й на всю ніч вводити в пряму кишку. Для одужання достатньо 10 днів такого лікування.

Якщо утворився флюс, потрібно відразу зірвати лист фікуса, витримати 3 хвилини в киплячій воді, охолодити й зафіксувати бинтом на проблемній щоці. Через кілька годин біль мине і пухлина спаде.

Із повагою — Юлія Сергіївна Батуріна, м. Дніпро