Здрастуй, «Бабушка»!

У черговий раз пропоную випробувані рецепти від різних хвороб. Лікуйтеся, добрі люди, й живіть при здоров’ї довгі роки

Для усунення контрактури (обмеження рухливості в якому-небудь суглобі пальців рук) потрібно заповнити скляний посуд на 3/4 об’єму ягодами червоної бузини, залити доверху медичним спиртом, витримати 10 днів у темному місці при кімнатній температурі, а потім кілька разів на день робити з настоянкою на проблемні місця компреси.

Тіло очиститься від стригучого лишаю, якщо ретельно розтерти в оцті дубові гали (кульки, схожі на ягоди або горішки, що утворюються на листі дерева) й часто втирати отриману кашку в проблемні місця.

При гаймориті потрібно лягти на подушку, закинути голову, закапати в кожну ніздрю по 3-4 краплі теплого топленого вершкового масла й полежати 7 хвилин. Виконувати процедуру 3-4 рази на день протягом 2-3 тижнів.

Тим, хто страждає від серцевої астми, раджу подрібнити й змішати по 1 ст.л. молодого листя кропиви, лободи й очерету, залити суміш склянкою окропу, настояти, укутавши, 2 години, додати в настій 0,5 ч.л. харчової соди, перемішати, витримати ще 10 днів у теплому світлому місці, процідити і вживати по 1 ч.л. цілющого засобу, розчиняючи в 30 мл води, тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування — 3-4 тижні.

Отит припинить мучити, якщо залити 0,5 л окропу 2 ст.л. подрібненої трави базиліку, довести на слабкому вогні до кипіння (не кип’ятити!), настояти 10 хвилин і зробити з настоєм на хворе вухо на 1-2 години компрес. Виконувати процедуру щодня протягом тижня.

Щоб нормалізувати обмін речовин, потрібно подрібнити сухими й змішати 40 г листя суниці, по 20 г листя меліси, трави чебрецю й маренки, залити 1 ст.л. суміші склянкою окропу, настояти 30 хвилин, процідити й випити настій. Готувати та пити його двічі-тричі на день. Курс лікування — 5-7 днів.

Цироз печінки не прогресуватиме, якщо змішати сухими, заздалегідь подрібнивши, по 20 г коріння цикорію, трави деревію, хвоща польового й звіробою, залити 1 ст.л. суміші склянкою окропу, настояти 20 хвилин, процідити, макуху віджати й випити настій. Вживати його, постійно готуючи свіжий, двічі-тричі на день протягом місяця.

Із повагою — Михайло Васильович Циніка, Молдова