Здрастуй, «Бабушка»!

Розповім трохи про цілющі властивості відомого усім хрону.

Особливо він корисний тим, хто страждає від цукрового діабету. Щоб нормалізувати при цьому захворюванні рівень цукру в крові, треба 250 г кореня хрону, подрібненого на тертці, залити в емальованому посуді 3 л холодної води, довести до кипіння, прокип’ятити 20 хвилин на слабкому вогні, після охолодження відвар процідити й регулярно полоскати ним горло та ротову порожнину. Якщо вживати його по 2 ст.л. тричі на день, можна нормалізувати тиск при гіпертонії.

Широко поширена практика лікування діабету хроном у поєднанні з кисломолочними продуктами. Треба 1 частину за об’ємом подрібненого на тертці кореня хрону перемішати з 10 частинами кислого молока чи кефіру і вживати по 1 ст.л. суміші тричі на день перед їдою. Постійно контролювати рівень цукру в крові.

Сприяє його нормалізації й пиво, настояне на хроні. Треба корінь хрону завдовжки 20 см і завтовшки з палець ретельно вимити, подрібнити й помістити в літрову банку. Додати 9 очищених і подрібнених зубчиків часнику, залити банку доверху свіжим пивом і витримати 10 днів у темному місці при кімнатній температурі. Після настоювання процідити і перші два дні вживати настій по 1 ч.л. двічі-тричі на день, а далі — по 1 ст.л. тричі на день перед їдою. Курс лікування — 1 місяць.

Можна за допомогою хрону зупинити прогресування атеросклерозу. Потрібно 100 г коріння хрону, подрібненого на тертці, залити в емальованому посуді 1 л окропу, прокип’ятити 20 хвилин на слабкому вогні, процідити і вживати по 1 ст.л. відвару тричі на день перед їдою. Курс лікування — 3 тижні, проводити такі курси 3-4 рази на рік.

Взагалі вживання хрону як приправи допоможе позбутися багатьох хвороб, у тому числі інфекційних, і навіть знизить ризик розвитку ракових пухлин. Тож додайте його до свого повсякденного раціону й будьте здорові.

Із повагою — Наталія Григорівна Мороз, Полтавська обл.